Firma transportowa Wrocław

Profil przewoźnika

Paweł L. (0) ID firmy: 884

Ocena:

Ilość komentarzy:

Ilość transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 24-10-2010

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Tornar Polska - transport i spedycjaSzukasz rzetelnej i solidnej firmy transportowej?Dobrze trafiłeś!Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie. Wiemy jak ważny dla Ciebie jest czas, dlatego stawiamy na terminowość każdego zlecenia. W każdym momencie Wiesz, gdzie jest Twój ładunek, aż do momentu dostarczenia (Zdecydowana większość pojazdów jest wyposażonych w GPS).Dla Twojego bezpieczenstwa starannie dobieramy naszych kierowców i dysponentów, tak aby zapewnić Ci obsługę na najwyzszym poziomie. Dodatkowo przy każdym zleceniu otrzymasz od nas cały komplet dokumentów firmowych ioraz kopie ubezpieczeń i licencji.Zobowiązujemy się przy tym do podjęcia wszelkich możliwych kroków, w celu zapewnienia największej staranności i realizacji zlecenia zgodnie z Twoim oczekiwaniem!Oferta:- transport krajowy i międzynarodowy,- transport ponadgabarytowy,- spedycja krajowa i międzynardowa. Realizujemy każdy standardowy i niestandardowy transport drogowy na terenie Unii Europejskiej.Zadzwoń i Zapytaj o szczegóły! transport ...? * Strona główna * Transport krajowy * Transport międzynarodowy * Transport ponadgabarytowy * Tabor * Dokumenty firmowe * KontaktUsługi * Transport krajowy Transport krajowy Realizujemy każde zlecenie transportowe w Polsce * Transport międzynarodowy Transport międzynarodowy Cała Unia Europejska, tylko sprawdzeni kierowcy! * Transport ponadgabarytowy Transport ponadgabarytowy Do 120 ton i 40 metrów długosci!

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jak zaakceptować ofertę?

Aby skorzystać z oferty Przewoźnika użyj przycisku "Akceptuj ofertę" na stronie swojej przesyłki (pamiętaj, że musisz być zalogowany).

Wybierając ofertę wybierasz jednocześnie Przewoźnika, któremu chcesz zlecić transport swojej przesyłki. Automatycznie otrzymasz jego dane kontaktowe na swoją skrzynkę e-mail. Jednocześnie wybrany Przewoźnik otrzymuje Twoje dane kontaktowe i zostaje poinformowany o Twojej akceptacji oferty. Skontaktuj się z nim, aby zrealizować usługę transportową.

W momencie akceptacji oferty zawierasz z Przewoźnikiem umowę i zobowiązujesz się do do zlecenia mu usługi transportowej. Wszelkie wątpliwości co do szczegółów transportu należy wyjaśnić przed akceptacją oferty (patrz:
Jak skontaktować się z Przewoźnikiem?).

Pamiętaj, aby wystawić Przewoźnikowi komentarz i ocenę po zakończeniu współpracy.Zobacz pozostałe porady