Firma transportowa Nysa

Profil przewoźnika

Zygmunt S. (0) ID firmy: 915

Ocena:

Ilość komentarzy:

Ilość transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 28-10-2010

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Jesteśmy doświadczoną firmą transportową działającą od 1992 r. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w przewozie towarów na paletach (wielkość załadunku w przeliczeniu na euro palety jest równa 18), posiadamy auta o zabudowie izotermicznej z windą samozaładowczą. Wykonujemy także usługi z zakresu przeprowadzki i przewóz towarów o różnych gabarytach. Mamy na stanie auta o DMC 12 ton. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nasza firma nie stosuje sztywnych stawek przewozowych, umożliwiając negocjacje cen, oraz terminów płatności za wykonaną usługę. Jesteśmy pewni, że zlecając nam wykonanie zadania, będziecie Państwo zadowoleni z jakości i ceny naszych usług. Jeżeli szukają Państwo solidnej i rzetelnej firmy transportowej, to zapraszamy do współpracy.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jakie korzyści daje mi Clicktrans.pl?

Jakie korzyści daje mi Clicktrans.pl?  Oszczędność


Twoje ogłoszenie trafia do tysięcy firm transportowych, co pozwala znaleźć firmę, która i tak jedzie tą samą trasą i może przewieźć Twoją przesyłkę przy okazji. Dodatkowo, ponieważ oferty są składane w formie aukcji w dół, masz pewność że otrzymasz najkorzystniejsze propozycje.
 

Jakie korzyści daje mi Clicktrans.pl? Wygoda i oszczędność czasuPrzewoźnicy sami złożą Ci swoje oferty, z których będziesz mógł wybrać najbardziej odpowiednią. Nie tracisz czasu na szukanie, telefony i porównywanie ofert. 
 

Jakie korzyści daje mi Clicktrans.pl?BezpieczeństwoWszyscy Przewoźnicy są przez nas zweryfikowani. Dodatkowo, dzięki komentarzom innych użytkowników możesz wybierać sprawdzonych i rzetelnych Przewoźników.
Więcej: Dlaczego Clicktrans.pl jest bezpieczny?
 

Jakie korzyści daje mi Clicktrans.pl? Jest darmowyWystaw ogłoszenie za darmo i wybierz najlepszą ofertę transportu.
 

Jakie korzyści daje mi Clicktrans.pl?Ekologiczne rozwiązanie33% przejazdów w Polsce to tzw. puste przebiegi. Korzystając z Clicktrans.pl pomagasz zmniejszyć ich liczbę, a dzięki temu samym emisję CO2.
Więcej: Clicktrans.pl i ekologiczny transport.
 
Zobacz pozostałe porady