Firma transportowa Gdańsk

Profil przewoźnika

ComfortBus (0)
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Data rejestracji: 22-02-2012
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Chcielibyśmy Państwu przedstawić ofertę i jednocześnie serdecznie zaprosić do współpracy w zakresie usług związanych z przewozem osób w transporcie krajowym oraz międzynarodowym.

Fundamentem powstania Comfort Bus jest nasza działalność związana z hotelarstwem. Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi gości indywidualnych, grupowych oraz biznesowych pozwala nam twierdzić, iż sprostamy wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów a jakość świadczonych przez nas usług będzie na najwyższym poziomie.

Flota samochodów jaką dysponujemy i jaką oddajemy do Państwa dyspozycji pozwala na komfortowe i sprawne podróżowanie zarówno w małych i dużych aglomeracjach miejskich jaki i w najdalsze zakątki Polski i Europy. Wszystkie nasze samochody wyposażone są w klimatyzację, fotele z indywidualną regulacją położenia, system audio oraz są regularnie serwisowane i sprawdzane pod względem technicznym.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Zapłata za usługę transportową

Clicktrans.pl nie pośredniczy w procesie zapłaty za usługę transportową.

Gdy Zleceniodawca zaakceptuje Twoją ofertę, skontaktuj się z nim i ustalcie dogodny dla Was sposób i termin zapłaty.

Pamiętej, że cena, którą podałeś składając ofertę jest ceną całkowitą, zawierającą wszelkie ewentualne opłaty dodatkowe oraz VAT.


Zobacz pozostałe porady