Firma transportowa Kiece

Profil przewoźnika

Bartosz S. (0) ID firmy: 935
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Data rejestracji: 03-11-2010
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

WITAM SERDECZNIEOFERUJEMY PAŃSTWU USŁUGI TRANSPORT - PRZEPROWADZKIKIELCE i OKOLICE - CAŁY KRAJ-EUROPA Cena za 1 km w trasie już od 1.00 zł oferujemy:POMOC PRZY ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKU- transport mebli: kanapy, sofy, segmenty oraz materiałów budowlanych, itp- agd i rtv- motocykli, quadów i skuterów- rozwożenie towarów z hurtowni i sklepów- przeprowadzki od A do Z- utylizacjie przedmiotów wielkogabarytowych (meble, łóżka, fotele itp)- utylizacjie sprzętu agd i rtv

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Akceptacja Twojej oferty przez Zleceniodawcę

Zleceniodawca wybierając Twoją ofertę decyduje, że chce zlecić transport swojej przesyłki Tobie.
W momencie akceptacji Twojej oferty przez Zleceniodawcę zostaniesz o tym automatycznie poinformowany i otrzymasz jego dane kontaktowe na swoją skrzynkę e-mail. Jednocześnie Zleceniodawca otrzyma Twoje dane kontaktowe. Skontaktuj się z nim, aby zrealizować usługę transportową.

Pamiętaj, że Twoja oferta jest wiążąca. W momencie gdy Zleceniodawca zdecyduje się zaakceptować Twoją ofertę, nie będziesz poproszony o ponowne potwierdzenie swojej oferty. Akceptacja oferty oznacza zawarcie umowy między Tobą a Zleceniodawcą.

W momencie gdy Twoja oferta zostanie zaakceptowana, na Twoim koncie naliczana jest prowizja (dowiedz się więcej: Opłaty Przewoźników»)

Pamiętaj, aby wystawić komentarz i ocenę współpracy Zleceniodawcy (Jak wystawić komentarz Zleceniodawcy?). Poproś również Zleceniodawcę o wystawienie komentarza Tobie. To ważne, ponieważ dzięki pozytywnym komentarzom na Twojej stronie profilowej następni Zleceniodawcy będą o wiele chętniej wybierać Twoje oferty.

Jeżeli Twoja oferta nie jest już aktualna, pamiętaj aby ją wycofać (Jak wycofać ofertę?).

Zobacz pozostałe porady