Firma transportowa ruda śląska

Profil przewoźnika

marian g. (1) ID firmy: 6503

100% Pozytywnych komentarzy

Zobacz komentarze

Ocena:

Ilość komentarzy:

Ilość transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 13-07-2012

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Transport pojazdów auto lawetami MAN oraz Mercedes dopuszczalna ładowność 3200 kg.Osobowe dostawcze maszyny wózki widłowe ciężar pojazdu nie może przekraczać 3150 kg.Usługi transportowe na terenie całej europy.
zobacz cały zwiń

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Opinie (1)

Pozytywny

Wszystko super, polecam, tak jak umówione, tak załatwione.

Pozytywny
Od: Mariusz P. (4) 27-09-2013

Dotyczy przesyłki:

Transoprt samochodu osobowego

Ten przewoźnik zrealizował ostatnio zlecenia:

Transport Samochodów
Transport z Włodawa, Polska
Transport do Berlin, Niemcy

Zlecę przewóz samochodu osobowego sportowego z Włodawa(lubelskie) do Niemiec, Berlin.

Porada

Przesyłka od serca

 
Pomagasz? Clicktrans.pl pomoże Ci znaleźć Uczynnych Przewoźników, którzy pozwolą Ci zaoszczędzić na transporcie darowizn, sprzętu lub wyposażenia Twojej placówki.

Przesyłka od serca

Przesyłki od Serca to program adresowany do fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, hospicjów, domów społecznych, domów dziecka i wszelkich organizacji dobroczynnych. Przesyłki od serca mają stanowić pomoc przy realizacji celów statutowych i nieodpłatnej działalności placówek, instytucji i organizacji dobroczynnych.

Zarejestruj się i prześlij nam pełną nazwę oraz adres Twojej organizacji, odpis KRS lub NIP i REGON oraz krótki opis działalności i dane osoby kontaktowej na obsluga.klienta@clicktrans.pl. Gdy zweryfikujemy Twoje konto, będziesz mógł wystawić zlecenie transportu, które zostanie wyróżnione jako Przesyłka od serca. Wystawiając przesyłkę, nie zapomnij dodać informacji o tym, komu ona pomoże - najlepiej dodaj zdjęcia.

Uczynni Przewoźnicy zaoferują swoją pomoc przy przewozie wystawionych przedmiotów – będą to sprawdzone firmy transportowe, które i tak jadą już w wybranym kierunku. Gdy paczka zostanie dostarczona, pamiętaj o tym, aby się odwdzięczyć – pozostawiając pozytywny komentarz na profilu przewoźnika pomagasz mu budować dobrą reputację.
Zobacz pozostałe porady
zobacz cały zwiń