Firma transportowa Stargard Szczec.

Profil przewoźnika

Krzysztof L. (0) ID firmy: 6141
Przewoźnik Stargard Szczec.
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Zweryfikowany przewoźnik Stargard Szczec.

Zweryfikowany przewoźnik

Data rejestracji: 26-06-2012
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Jeśli jesteś posiadaczem motocykla, motoroweru, skutera, quada, różnego rodzaju maszyn (m.in. rolniczych, spożywczych, gastronomicznych itp.), sprzętu kulturystycznego np. atlasu, sprzętu ogrodniczego ( kosiarek, wyposażenia ogrodu), materacy lub planujesz ich zakup i nie wiesz jak mógłbyś to przewieźć ?
To dobrze trafiłeś, bo nasza propozycja jest skierowana WŁAŚNIE do CIEBIE!
Współpracujemy z wieloma firmami dostarczając do ich magazynów wszystko to czego potrzebują!
W naszych rękach Twój sprzęt jest bezpieczny!
Z nami trafisz do CELU!

Usługi transportowe:
Świadczymy usługi transportowe samochodami dostawczymi o ładowności do 2t. Samochody podstawiane do klienta są zawsze przygotowane do drogi (przeglądnięte, wyczyszczone, zatankowane), kierowca zawsze posiada przy sobie telefon komórkowy. Samochody posiadają nawigację więc nie ma problemu w dojeździe w każde miejsce. Usługi transportowe świadczymy dla firm a także dla osób prywatnych. Przy większych lub stałych zleceniach możliwość ustalenia bardzo niskich cen.

Przeprowadzki:
Usługa obejmuje usługę transportową, pomoc przy załadunku i rozładunku gotowych przygotowanych paczek, kartonów, mebli, AGD itp. Meble, paczki powinny być przygotowane do transportu i doniesione do pojazdu - kierowca pomaga przy załadunku, ustawieniu mebli i zabezpieczeniu ich w aucie.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Co oznaczają liczby i ikonki przy nazwach użytkowników?


Ikonki Przewoźników:

 Co oznaczają liczby i ikonki przy nazwach użytkowników?
Przewoźnik jest użytkownikiem konta firma, czyli jest zarejestrowanym przedsiębiorcą. Dokumenty potwierdzające prowadzoną działalność zostały zweryfikowane. Co oznaczają liczby i ikonki przy nazwach użytkowników?TOP TRANSPORTER

Wyróżnienie to jest przyznawane przewoźnikom na podstawie licznych kryteriów np. przewoźnik musi posiadać co najmniej 40 skutecznych transakcji, co najmniej 20 komentarzy, minimum 95% pozytywnych komentarzy, od pierwszej transakcji przewoźnika minęło co najmniej 60 dni, przewoźnik ma niewielki procent anulowanych transakcji oraz nie ma  problemów z płatnościami.


Co oznaczają liczby i ikonki przy nazwach użytkowników?  Uczynny Przewoźnik
  Przewoźnik, który zrealizował transport dla organizacji dobroczynnej.


Liczba w nawiasie przy nazwie Użytkownika oznacza ilość pozytywnych komentarzy, które otrzymał od innych Użytkowników, którzy zawarli z nim transakcje.

 
 
Zobacz pozostałe porady