Firma transportowa Katowice

Profil przewoźnika

Wojciech M. (0) ID firmy: 271
Przewoźnik Katowice
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Data rejestracji: 28-04-2010
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Nasza firma przeprowadzkowa działa od lat 90-tych XX wieku, przez tak długi okres swojej działalności pracownicy firmy nabrali dużego doświadczenia w realizacji usługi transportu. Firma wykonuje prace z zakresu:
Przeprowadzki, Przewóz mebli, Przeprowadzki firm, Transport pianin, Przewóz archiwum.
Wszystkie działania firmy są ubezpieczone, a klient ma pewność rzetelnie wykonanej usługi w przystępnej cenie, ludzie firmy są osobami o wysokiej kulturze osobistej, czerpiącymi zadowolenie z wykonywanej pracy. Pojazdy w firmie, to sprawdzone modele solidnych marek, o zabudowie kontenerowej lub są oplandeczone, przystosowane do relokacji mebli posiadają zaczepy i pasy mocujące mienie, cześć z nich została zaopatrzona w windę hydrauliczną o udźwigu do 0.5 t, świetnie nadające się do przewozu mebli na terenie Katowic jak i całej Polski. W każdym z aut są narzędzia niezbędne do koniecznego demontażu i montażu mebli, lub wyposażenia domu, w samochodach znajduje się również odpowiednia ilość foli stretch i innych materiałów zabezpieczających.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Otrzymane oferty

Na stronie swojego ogłoszenia możesz sprawdzić oferty transportu złożone przez Przewoźników. Znajdziesz je w sekcji "Oferty od Przewoźników":


Zawsze gdy otrzymasz nową ofertę zostaniesz powiadomiony e-mailem.

Jeżeli otrzymałeś korzystną ofertę transportu, wybierz ją przyskiem Akceptuj ofertę. Więcej informacji: Jak zaakceptować ofertę?.

Zobacz pozostałe porady