Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Znakomita komunikacja, doskonale i terminowo wykonana usługa, do tego kultura i słowność Pana Bogumiła sprawiają, że współpraca z nim to przyjemność. Polecam!

Kartony 21–30, Rower x 2, Opona samochodowa x 4, Torba duża x 10

Wszystko przebiegło bez problemu. Bardzo miła obsługa z biura oraz super kierowcy. Polecam :)

Kartony 6–10, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Torba x 1, wiatrak x 1, Dywan x 1, zagroda dla

Polecam przewoźnika profesjonalizm i terminowość bez problemów

Materac na łóżko zrolowany x 2

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować przeprowadzkę

Przeprowadzki zwykle kojarzą się z zamieszaniem, stresującą atmosferą i niekończącą się listą rzeczy do załatwienia. Należy przy tym pamiętać, że dokładnie zaplanowana zmiana mieszkania może przebiec bezstresowo i efektywnie. Wszystko, co jest potrzebne, to ułożyć koncepcję działania, z głową i z opanowaniem wziąć się za pakowanie wszystkiego, co chcemy przenieść i oczywiście zdecydować się na właściwego przewoźnika.

 

Umieszczanie w kartonach oraz owijanie dobytku

Pakując rzeczy ważne, aby dopilnować, aby wszystkie rzeczy były skatalogowane a także podpisane. Najlepiej spisać listę przedmiotów, które zostaną przewiezione. W ten sposób zyskasz pewność, że twoje pakunki dojechały do nowego domu. Przenosiny zazwyczaj są związane z transportem poważnej ilości rzeczy, włączając w to te niewielkich rozmiarów, trudno byłoby więc o wszystkim pamiętać. Dobrą praktyką jest także oznaczenie etykietą każdej torby czy paczki. Usprawni to wypakowywanie pakunków w nowym mieszkaniu. Poza tym, szukając przewoźnika potrzebujesz jak najwięcej konkretnych danych odnośnie rzeczy, czekających na transport. Osoba zajmująca się przewozem musi znać liczbę a także wielkość sprzętów oraz pakunków. Sporządzenie rejestru jest zatem konieczne. 

Ważne też, aby zapewnić prawidłowe zabezpieczenie przesyłki. Takiej ochrony wymagają zwłaszcza delikatne przedmioty, jak na przykład okna, rzeźby, porcelana, oraz antyki. Najlepiej zawinąć je w miękki materiał, dobrze sprawdzi się też karton czy gruby i miękki materiał. Jeśli chodzi o meble, dowiedz się, czy da się je rozłożyć. Rozkręcone meble łatwiej zapakujesz do samochodu transportującego, spada też ryzyko uszkodzenia. Niestety nie wszystkie meble da się rozkręcić, z kolei innym razem jest to niepotrzebne, np. kiedy obydwa mieszkania znajdują się nie na piętrze. Jeśli zamierzasz transportować meble nie rozkręcając ich, dowiedz się, czy są dość wąskie, aby zmieścić je w korytarzu oraz w wejściu. Obłóż warstwą ochronnej folii bąbelkowej wszystkie kruche a także ruchome fragmenty, opróżnij półki i szuflady.

Do pakowania mniejszych przedmiotów, takich jak książki, płyty, ceramika, dekoracje i tak dalej warto wykorzystać kartonowe pojemniki. Z pewnością przyda się duża liczba pudeł, taka, której zdecydowana większość osób szykujących się do przeprowadzki nie ma po prostu pod ręką. Potrzebujesz zatem nabyć kartony drogą kupna lub też sprawić je sobie odmienną drogą. Niejednokrotnie hipermarkety ochoczo rozdają kartony, w których otrzymują dostawy żywności. Wybierz się zatem do pobliskiego sklepu lub supermarketu i dowiedz się czy jest szansa otrzymania zbędnych kartonów. Jest to sposób zarówno darmowy, jak i dobry dla środowiska. Kolejnym rozwiązaniem może być kupno kartonowych pudeł. Kupisz je w wielu marketach budowlanych a także w sieci. Przy pakowaniu drobiazgów oraz przedmiotów miękkich, takich jak ubrania czy pościele, przydadzą się także torby z materiału albo worki. Worki są mniej kosztowne a także dostępne w większej ilości sklepów, jednak torby mocniejsze i wygodniejsze. Unikaj przewożenia w ten sposób rzeczy delikatnych. Istnieje prawdopodobieństwo, że takie opakowania naderwą się oraz że przewożony ładunek z nich wypadnie w czasie przewożenia.

Sprzęty AGD, taki jak zamrażarka, muszą zostać odłączone od zasilania, osuszone oraz starannie ochronione. Urządzen

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki Litwa już od 300 zł!

Zleć przeprowadzkę