Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Wszystko solidnie załatwione i w bardzo dobrym tempie. Polecam

Bardzo dobry kontakt! Wszystko bardzo sprawnie, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!
Serdecznie polecam usługi tej firmy transportowej. Profesjonalne podejście do zlecenia.
Wszystko super szybko i tak jak bylo ustalone polecam
bardzo duzyyyyyyyy pozytyw.punktualny,dobry kontakt,przesylka co najwazniejsze dojechala bez zadnych uszkodzen,mila obsluga.dla niezdecydowanych polecam tego przewoznika a napewno sie nie zawioda.jedyny maly minusik za to ze jest kibicem realu :)))
Profesjonalny przewoźnik, solidny , dobra komunikacja, szybko i bezproblemowo. Z takimi ludźmi współpraca to czysta przyjemność. Szczerze polecam :)
Przewóz przyczepy odbył się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Miła i fachowa obsługa. Dobra współpraca i kontakt.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.