Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport części lub akcesoriów pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą części i akcesoria.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 155 300 000 zł zaoszczędziliście z nami 155 300 000 zł 155 300 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 467 000 wystawionych przesyłek 1 467 000 wystawionych przesyłek 1 467 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
73 000 przewoźników 73 000 przewoźników 73 000 przewoźników

Niedawno przewiezione części pojazdów i akcesoria:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo dobra komunikacja , przewoźnik bardzo uprzejmy . Paczka dostarczona ekspresowo . Naprawdę polecam .

Ściana działowa do Belingo

Klient: Maciej M.
,
Trasa: Biała Podlaska - Haga

Polecam :)

Opony 3 szt x 3

,
Trasa: Nieporęt - Brzozów

Polecam. Bardzo dobry kontakt , szybka dostawa.

Felgi 19" Hasselberg, Schleswig-Holstein do Jaworzno 43-600 PL

Klient: Filip S.
,
Trasa: Hasselberg - Jaworzno

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Omawiając metody transportu pojazdów, nie wolno pominąć grupy takiej jak akcesoria oraz części samochodów. Jeśli kupiliśmy nową bądź używaną część auta, możliwe że będziemy potrzebowali transportu. Może się także okazać, że musimy przewieźć zarówno auto, jak i akcesoria z nim związane. W takiej sytuacji można rozważyć skorzystanie z usług firm transportowych dostępnych w serwisie Clicktrans.pl.

Realizując przewóz dla kupionych akcesoriów, powinniśmy wziąć pod uwagę stan, w jakim znajdują się przedmioty. Rodzaj transportu będzie szczególnie istotny w przypadku uszkodzonych komponentów, bo może wymagać specjalnych działań ze strony zatrudnionego przewoźnika. Elementy niepełne bądź o nietypowym kształcie dobrze transportować poprzez holowanie. Przygotowując je do przewozu warto położyć towar na przyczepie przy pomocy specjalnego urządzenia lub maszyny. Typ i kondycja przewożonych elementów ma także wpływ na ilość czasu, jaki firma przewozowa powinna poświęcić na ładunek a także rozładowanie przewożonego ładunku. Z tego powodu, niezbędne jest dokładne poinformowanie zleceniobiorcy o wszelkich szczegółach dotyczących części, które planujemy przetransportować. Firma może potrzebować więcej czasu na zorganizowanie odpowiednich pojazdów. Aby uniknąć opóźnień bądź nieporozumień, warto ze stosownym wyprzedzeniem przedstawić firmie transportowej wszelkie oczekiwania.

Zorganizowanie bezpiecznego transportu wymaga zagwarantowania odpowiedniego sposobu zapakowania. W tym celu warto zaopatrzyć się w pewne materiały chroniące rzeczy w trakcie transportu. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest spakowanie rzeczy w opakowania kartonowe, które możesz kupić w pobliskich supermarketach. Elementy posiadające ostre krawędzie możesz dla bezpieczeństwa okryć kawałkami tektury. Dodatkową ochronę daje folia bąbelkowa oraz zastosowanie materiałów amortyzujących transportowany ładunek. Tak zabezpieczony karton trzeba jedynie okryć taśmą klejącą

Publikując zlecenie na przewóz części i akcesoriów samochodowych, nie zapomnijmy o zawarciu znaczących szczegółów, od których będzie zależało dopasowanie jak najkorzystniejszej oferty. Zacznijmy od wskazania wymiarów przewożonych części lub akcesoriów. Aby dostać właściwą wycenę transportu, podaj wagę, długość oraz szerokość pakunku. Wybranie odpowiedniego opakowania do części zależy od liczby rzeczy, które planujemy przewieźć. W zależności od rozmiaru ładunku, przewoźnik może zaproponować transport na palecie, zapakowane w kartonie lub w mniejszym opakowaniu. Ważnym wyznacznikiem udanego przewozu będzie także odpowiednie przygotowanie akcesoriów samochodowych do transportu. Używane części auta muszą zostać opróżnione ze wszystkich płynów a także wyczyszczone z resztek smaru. Wszystkie delikatniejsze elementy warto jak najlepiej opakować przed przewozem.

W dalszej części tekstu prezentujemy przykładowe zlecenia transportu części oraz pojazdów zrealizowanych za pośrednictwem Clicktrans:

Części koparki z Danii do Polski

Komponenty o wadze 1300 kilogramów były przewiezione na dystansie 1132 kilometrów za 1700 zł.

Silnik na obszarze Polski

Na trasie Witkowo-Katowice o dystansie 366 kilometrów zrealizowano przewóz silnika na palecie o masie 650 kilogramów. Zleceniodawca zdecydował się na ofertę opiewającą 600 zł.

Szukasz transportu?

Transport części pojazdów już od 30 zł!

Zleć transport części pojazdów