Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione na trasie Litwa-Polska:

Przesyłki 18.5
18.5

Skąd:

Litwa, Wilno

Dokąd:

Niemcy, Hamburg
Cena:
7 900,00 zł

Oszczędność:

6 464 zł
Przesyłki Can-Am Outlander 1000
Can-Am Outlander 1000

Skąd:

Litwa, Klaipėda

Dokąd:

Polska, Przemyśl
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

217 zł
Przesyłki Mercedes-Benz C-Class
Mercedes-Benz C-Class

Skąd:

Litwa, Kłajpeda

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
1 000,00 zł

Oszczędność:

923 zł
Przesyłki 24
24

Skąd:

Litwa, Abele

Dokąd:

Polska, Rogoźnica
Cena:
4 500,00 zł

Oszczędność:

1 929 zł
Przesyłki Sauna ogrodowa
Sauna ogrodowa

Skąd:

Litwa, Nemakščiai

Dokąd:

Polska, Bielawa
Cena:
2 800,00 zł

Oszczędność:

1 790 zł
Przesyłki Sauna drewniana typu iglo
Sauna drewniana typu iglo

Skąd:

Litwa, Kowno

Dokąd:

Polska, Tomaszów Lubels (...)
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

591 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko ok ! Polecam

Rower szosowy aluminiowy

Klient: Anna C.
,
Trasa: Wola Radłowska - Mława

Szybko sprawnie tanio. Sama przyjemność. Mega polecam!

Kredens

,
Trasa: Iłowa - Warszawa

Miły kontakt, wszystko sprawnie i bezpiecznie dojechało

Komoda mała plus 2 mini szafeczki nocne

Klient: Tomek T.
,
Trasa: Książenice - Kraków

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Planowanie przewozu zwykłymi sposobami może być problematyczna, szczególnie w przypadku ładunków o ponadnormatywnych gabarytach. Zatrudnienie pojedynczego przewoźnika niejednokrotnie wymusza na nas spełnienie konkretnych wymogów rozmiarowych lub też specyficznego rodzaju przygotowań do przewozu. W takich wypadkach wyjściem jest wybranie firmy wyposażonej w pojazdy specjalne, na przykład, pojazdy przygotowane specjalnie do transportu niestandardowych ładunków (jak na przykład maszyn rolniczych) oraz historią w przewożeniu niestandardowych zleceń przewozowych. Szeroki zakres firm zajmujących się różnorodnymi rodzajami transportu zapewniają giełdy transportowe, z pomocą których zarówno klienci szukający transportu, jak również przewoźnicy mogą zawrzeć korzystną dla obu stron transakcję.

Właściwy tytuł i opis a także umiejscowienie przesyłki na giełdzie transportowej umożliwia trafienie z wystawionym ogłoszeniem do przewoźników zajmujących się konkretnym typem transportu. Na platformie Clicktrans przykładowo znajduje się wiele różnych kategorii. Porządkowanie ładunków w kategoriach pomaga zorientować się zarówno klientom, jak i przewoźnikom używającym serwisu w ładunkach często transportowanych oraz chętnie wyszukiwanych przez przewoźników. W razie braku odpowiedniego opisu ładunku, dostępna jest także osobna sekcja do wystawiania „Innej przesyłki”.

Największą sekcję ładunków stanowią samochody. Zleceniodawcy tego rodzaju zleceń mogą szukać zarówno transportu krajowego, jak i transportu za granicę dla aut o różnych gabarytach. Inne ładunki, które możesz przewieźć za pośrednictwem serwisu, to motocykle i skutery czy łodzie. Ponadto, zlecisz przewóz mniej popularnych pojazdów, takich jak między innymi pojazdy zabytkowe, skutery wodne czy nawet samoloty.

Jednym z ważniejszych zadań platform transportowych jest zlecanie transportu firmom, które posiadają wolne miejsce wykonując kurs na podobnej trasie. Dzięki takiemu systemowi przewoźnik wykorzystuje tzw. „puste przebiegi” na swoich trasach, a zleceniodawca zyskuje konkurencyjną cenę przewozu dla zlecanego transportu. Rozmaite typy przesyłek posegregowane w odniesieniu do specyfiki pojazdu najlepiej dostosowanego do transportu zostały umieszczone w sekcji „Ładunki”.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się także transport paczek i palety. W tym przypadku znalezienie przewoźnika z pomocą giełdy ładunków będzie wartościową alternatywą dla usług kurierów. Plusem podobnego rozwiązania jest szczególnie zindywidualizowane podejście i możliwość omówienia z wybraną firmą dodatkowych usług wewnątrz zlecenia.  

Coraz bardziej powszechne staje się również znajdowanie przewoźników do przewozów mebli a także przeprowadzek na giełdach transportowych. To pozwala otrzymać stosunkowo niedrogą ofertę profesjonalnej usługi, niejednokrotnie uwzględniającą dodatkową pomoc, jak np. wsparcie przy załadowywania i rozładowywania, ze strony zleceniobiorcy.

Dosyć liczną sekcją zleceń są ogłoszenia przyporządkowane do kategorii „Maszyny i sprzęt”. W dziale tym mieszczą się zarówno wymagające specjalistycznych metod przewozu maszyny, np. maszyny rolnicze, jak również pojedyncze przedmioty biurowe i ogrodowe.

Na giełdzie transportowej nie brakuje również przestrzeni dla mniej typowych zleceń. Ładunki potrzebujące dodatkowych środków ostrożności w przewozie, takie jak wyroby szklane albo dzieła sztuki, powinny pojawić się wśród zleceń w kategorii „Specjalnej ostrożności”. Dodatkowo, właściciele zwierząt domowych znajdą oferty na zorganizowanie profesjonalnego oraz komf

Szukasz transportu?

Transport Litwa już od 100 zł!

Zleć transport