Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Zbiornik cementu z podajnikiem
Zbiornik cementu z podajnikiem

Skąd:

Polska, Chróstnik

Dokąd:

Polska, Dąbrowica
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Przesyłki przenśnik ze skanerem
przenśnik ze skanerem

Skąd:

Niemcy, Willich

Dokąd:

Polska, Łubianka
Cena:
1 009,00 zł

Oszczędność:

1 184 zł
Przesyłki Podnośnik płytowy nożycowy
Podnośnik płytowy nożycowy

Skąd:

Polska, Przeźmierowo

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Odciąg wiórów
Odciąg wiórów

Skąd:

Polska, Łabuńki Pierwsz (...)

Dokąd:

Polska, Sobolewo
Cena:
837,00 zł

Oszczędność:

359 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

polecam, wszystko OK

głowica x 5, głowica mała x 2

Klient: Michał B.
,
Trasa: Straszyn - Zielona Góra

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyny

Klient: Paweł K.
,
Trasa: Warszawa - Ożarów

Wszystko ok. Odbiór przesyłki w pierwszym zaproponowanym terminie po południu. Dostawa następnego dnia z samego rana. Dobry kontakt z kierowcą. Przyjazna atmosfera. Przesyłka dostarczona bez uszkodzeń. Polecam

Silnik

,
Trasa: Stara Wieś - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego wymiary oraz rodzaj wykorzystania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie zlecenia na portalu Clicktrans pozwoli nam otrzymać atrakcyjne oferty przewozu.

Przewożone urządzenia często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające ostrożnego obchodzenia się w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń zwykle potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie zaplanowany i umiejętnie wykonany, by zapobiec możliwym uszkodzeniom.

Wszelkiego typu urządzenia potrzebują dopasowania rozwiązań usprawniających realizację transportu na każdym etapie, rozpoczynając od załadunku. W wielu sytuacjach do przewozu urządzeń właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się także w przewozie innych ładunków, np. platformy czy kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z racji na czas potrzebny do zorganizowania przewozu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport wtryskarki bądź koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie i niezagrożone przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, samochody dostawcze, a także każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Istotne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, dźwigi czy platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do przewozu jest kwestią indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru przewozu, rodzaju urządzenia oraz celu ładunku.

Koszt przewozu jest zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej stawki.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia aktywności oraz pozostałe dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających ubezpieczenie transportu, co jest wyjątkowo ważne w przypadku urządzenia nietypowego, o większych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do zleconego towaru, należy podać jak najwięcej informacji na temat maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Dokładne podsumowanie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały również przewidywane daty realizacji transportu. Uzupełnieniem publikowanego zlecenia przewozowego są fotografie przesyłki. Im więcej szczegó

Szukasz transportu?

Transport maszyn Bułgaria już od 350 zł!

Zleć transport maszyn