Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Bułgaria, Hadzhidimovo

Dokąd:

Polska, Niepołomice
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

286 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Temmels
Cena:
340,00 zł

Oszczędność:

399 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

340 zł
Przesyłki Paczka x 10, Worek x 1
Paczka x 10, Worek x 1

Skąd:

Francja, Saint-Denis

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
726,00 zł

Oszczędność:

756 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Niedermurach
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

197 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Lipno

Dokąd:

Holandia, Meierijstad
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

43 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja zlecenia.

Paczka x 2

,
Trasa: Berlin - Lanzenkirchen

Wszystko super i na czas .Polecam

Towar do zabrania luzem blaszak plandeka

Klient: Daniel W.
,
Trasa: Szaflary - Enkhuizen

Szybko i fachowo. Polecam.

Paczka x 2

Klient: Klaudia M.
,
Trasa: Kraków - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zamówić transport przesyłki, wystaw ogłoszenie w naszym serwisie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” a potem uzupełnisz ogłoszenie. Nie zapomnij o wybraniu odpowiedniej kategorii. Opisz szczegółowe wymiary paczki lub paczek, w sytuacji gdy jest ich większa liczba. Określ wagę. Informacje te są niezwykle ważne dla przewoźników, muszą oni być świadomi, ile miejsca zajmie Twoja paczka, aby móc stwierdzić, czy mogą to zabrać. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są istotne w przypadku małych przesyłek, jednakże nawet jeśli paczka jest niewielka, trzeba z detalami ją opisać. Firmy transportowe z reguły transportują niemało paczek w tym samym czasie, więc muszą wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Podaj adres odbioru oraz dostawy paczki, najlepiej ustaw również daty. Konkrety można dogadać z oferentem w przyszłości, jednak gdy znasz je już w trakcie publikowania ogłoszenia, możesz je umieścić na stronie i podać nawet godzinę, w której możliwy jest odbiór ładunku. 

Jeżeli w paczkach znajdują się rzeczy delikatne lub potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie przewozu, powiadom o szczegółach zleceniobiorcę. Dotyczy to m.in. ładunków zawierających szklane elementy, naczynia ceramiczne, instrumenty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze czy inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Spakowanie i zabezpieczenie pakunków

Paczki powinny być właściwie zabezpieczone. Firmy transportowe oraz kurierzy zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paki przez zleceniodawcę. Właściwe spakowanie ładunku jest więc istotne z niemałej liczby powodów. Gdy paczka zostanie zniszczona po drodze, a została odpowiednio zabezpieczona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność jest po stronie firmy przewożącej. Tak więc dbałość o zapakowanie paczki pozwoli Ci uniknąć sporów w przypadku uszkodzenia. Poza tym, oczywiście, każdy chce tego typu zniszczeń uniknąć i to jest najważniejszym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być dobrze ochroniona. 

Wpływ na wybór opakowania mają wielkość oraz waga rzeczy przeznaczonych do przewozu. Pakunki zwykle kojarzy się z opakowaniami kartonowymi i pudłami. Wiele osób ma w mieszkaniu jakieś kartony – pozostałości z poprzednich zakupów schowane gdzieś w piwnicy. Takie opakowania zazwyczaj warto wykorzystać, jednak trzeba mieć pewność, że są dobrej jakości. Jeżeli nie masz w mieszkaniu żadnych opakowań z kartonu, możesz znaleźć je w sklepie z artykułami budowlanymi albo sklepach internetowych. Kolejnym sposobem jest pójście do okolicznego sklepu spożywczego czy supermarketu i zapytanie pracownika, czy posiada jakieś nieprzydatne kartony. Sklepy zazwyczaj pozbywają się opakowań od razu po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i pójść tam od razu po tym. Takie kartony i tak zostają wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest eko oraz szczególnie praktyczne. Jednak, korzystając z kartonów wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo mieć pewność, że są wytrzymałe oraz nie mają żadnych wad. Kurier będzie wymagać od Ciebie, byś na paczce umieścił/a dane odbiorcy, istotne jest też zerwanie wszelkich zbędnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz używanych już kartonów nierzadko znajdują się różne naklejki, zapisane pisakiem teksty i tak dalej. Każde pozostałości trzeba usunąć i umieścić jedynie adres odbiorcy. Skutecznym sposobem jest napisanie adresu na białej kopercie i przyklejenie jej na powierzchni opakowania. Adres możesz napisać także

Szukasz transportu?

Transport paczek Bułgaria już od 80 zł!

Zleć transport paczek