Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Zbiornik cementu z podajnikiem
Zbiornik cementu z podajnikiem

Skąd:

Polska, Chróstnik

Dokąd:

Polska, Dąbrowica
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Przesyłki przenśnik ze skanerem
przenśnik ze skanerem

Skąd:

Niemcy, Willich

Dokąd:

Polska, Łubianka
Cena:
1 009,00 zł

Oszczędność:

1 184 zł
Przesyłki Podnośnik płytowy nożycowy
Podnośnik płytowy nożycowy

Skąd:

Polska, Przeźmierowo

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Odciąg wiórów
Odciąg wiórów

Skąd:

Polska, Łabuńki Pierwsz (...)

Dokąd:

Polska, Sobolewo
Cena:
837,00 zł

Oszczędność:

359 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo dziękuję i polecam. Wielki pozytyw

Pług 3 skibowy obrotowy

Klient: Monika D.
,
Trasa: Skrzydłowo - Janków

Wszystko ok, polecam!

Maszyna cnc

Klient: Marcin J.
,
Trasa: Sandomierz - Ostróda

wszystko sprawnie

piła DEWALT

Klient: Daniel W.
,
Trasa: Schramberg - Wieprzec

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy wtryskarki. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego transportu, uwzględniającego wymiary oraz rodzaj zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie zlecenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam zebrać konkurencyjne oferty transportu.

Przewożone maszyny z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające ostrożnego obchodzenia się w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń zwykle potrzebują specjalnego sprzętu, by zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio zaplanowany i umiejętnie wykonany, aby przeciwdziałać ewentualnym uszkodzeniom.

Wszelkiego rodzaju urządzenia wymagają dostosowania rozwiązań ułatwiających realizację przewozu na poszczególnym etapie, począwszy od załadunku. W wielu przypadkach do przewozu urządzeń właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. naczepy czy kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz obligatoryjnych usprawnień.

Transport granulatora czy wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie i niezagrożone przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, a także każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Istotne są również dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek oraz rozładunek, takie jak: wózki widłowe, dźwigi czy platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, specyfiki transportu, rodzaju urządzenia a także przeznaczenia ładunku.

Koszt przewozu jest zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą również opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających ubezpieczenie przewozu, co jest szczególnie istotne w przypadku urządzenia nietypowego, o ponadnormatywnych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego ładunku, warto podać jak najwięcej informacji na temat maszyny lub sprzętu, który posiadamy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały również przewidywane terminy organizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego zlecenia przewozowego będą zdjęcia

Szukasz transportu?

Transport maszyn Chorwacja już od 350 zł!

Zleć transport maszyn