Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Miszewko

Dokąd:

Polska, Bóbrka
Cena:
155,00 zł

Oszczędność:

76 zł
Przesyłki Paleta x 1, Paczka x 6
Paleta x 1, Paczka x 6

Skąd:

Polska, Leszno

Dokąd:

Polska, Garwolin
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

433 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zielona Góra

Dokąd:

Polska, Janopole
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

491 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zgierz

Dokąd:

Francja, Saint-Genis-Pou (...)
Cena:
2 460,00 zł

Oszczędność:

1 384 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Włochy, Chieti

Dokąd:

Polska, Iłowa
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

256 zł
Przesyłki Paczka x 7
Paczka x 7

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Hiszpania, Barcelona
Cena:
1 255,00 zł

Oszczędność:

909 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko ok polecam

Paczka

Klient: Paweł L.
,
Trasa: Myszków - Latowicz

Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam tego użytkownika :)

Paczka x 4

,
Trasa: Leicester - Gdynia

Polecam! Informacja bierząco na każdym etapie tak jak poprosiłem.

Część samochodowa x 4

,
Trasa: Ilsfeld - Świebodzin

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zamówić transport paczki, wystaw ogłoszenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że wejdziesz w podstronę „Zleć transport” a potem uzupełnisz formularz. Nie zapomnij o kliknięciu odpowiedniej kategorii. Podaj dokładne wymiary paczki lub paczek, w sytuacji gdy jest ich większa liczba. Ustal wagę. Dane te są szczególnie ważne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, ile przestrzeni zajmuje Twoja przesyłka, aby móc zdecydować, czy są w stanie to zabrać. Tylko z pozoru wymiary nie są ważne w przypadku niedużych paczek, mimo tego nawet gdy przesyłka jest niewielka, warto dokładnie ją opisać. Firmy transportowe najczęściej przewożą niemało paczek jednocześnie, więc muszą mieć informację o tym, jak duża jest każda z nich. Wpisz adres odbioru i dostawy paczki, najlepiej ustaw także daty. Konkrety możesz uzgodnić z przewoźnikiem później, jednak jeśli znasz je już w trakcie publikowania ogłoszenia, możesz je dodać w formularzu i podać nawet godzinę, w której możliwy jest odbiór paczki. 

W przypadku gdy w opakowaniu znajdują się przedmioty delikatne lub potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków podczas przewozu, powiadom o tym przewoźnika. Tyczy się to m.in. ładunków zawierających szklane elementy, ceramikę, instrumenty muzyczne, sprzęt elektroniczny, żywność bądź inne przedmioty, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Spakowanie i ochrona pakunków

Paczki muszą być odpowiednio chronione. Firmy transportowe i kurierzy zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paczki przez zleceniodawcę. Poprawne zapakowanie pakunku jest więc istotne z niemałej liczby powodów. Gdy paczka zostanie zniszczona w trasie, a została poprawnie ochroniona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność jest po stronie przewoźnika. Podsumowując dbałość o zapakowanie przesyłki ochroni przed uniknięciem sporów w razie zniszczenia. Ponadto, oczywiście, każdy pragnie takich uszkodzeń uniknąć i to jest głównym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być dobrze ochroniona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar oraz waga rzeczy wybranych do przewozu. Paczki zazwyczaj kojarzy się z opakowaniami kartonowymi a także pudłami. Wiele osób znajdzie w domu jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z poprzednich zakupów pochowane gdzieś w piwnicy. Takie opakowania z reguły warto wykorzystać, lecz należy mieć pewność, że są dobrej jakości. Jeśli nie posiadasz w domu dobrych opakowań z kartonu, możesz znaleźć je w sklepie z artykułami budowlanymi albo w internecie. Kolejnym sposobem jest pójście do pobliskiego spożywczaka czy supermarketu i zapytanie pracownika, czy posiada jakieś niepotrzebne tektury. Dyskonty zazwyczaj pozbywają się kartonów zaraz po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep odbiera dostawy i pójść do niego od razu po tym. Wszelkie kartony i tak są utylizowane, więc użycie ich jest ekologiczne i szczególnie praktyczne. Wciąż, używając kartonów znalezionych na strychu czy w piwnicy, musisz dodatkowo upewnić się, że są mocne oraz nie mają żadnych wad. Firma kurierska będzie wymagać od Ciebie, abyś na paczce dodał/a dane odbiorcy, istotne jest też usunięcie wszelkich niepotrzebnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz wykorzystywanych już kartonów nierzadko są różnego rodzaju naklejki, napisane pisakiem teksty itp. Wszystkie te pozostałości musisz usunąć i umieścić jedynie adres miejsca docelowego. Skutecznym sposobem jest wypisanie adresu na niekolorowej kopercie a następnie naklejenie jej na powierzchni opakowania. Adres możesz wypisać równie

Szukasz transportu?

Transport paczek Chorwacja już od 80 zł!

Zleć transport paczek