Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Zbiornik cementu z podajnikiem
Zbiornik cementu z podajnikiem

Skąd:

Polska, Chróstnik

Dokąd:

Polska, Dąbrowica
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Przesyłki przenśnik ze skanerem
przenśnik ze skanerem

Skąd:

Niemcy, Willich

Dokąd:

Polska, Łubianka
Cena:
1 009,00 zł

Oszczędność:

1 184 zł
Przesyłki Podnośnik płytowy nożycowy
Podnośnik płytowy nożycowy

Skąd:

Polska, Przeźmierowo

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Odciąg wiórów
Odciąg wiórów

Skąd:

Polska, Łabuńki Pierwsz (...)

Dokąd:

Polska, Sobolewo
Cena:
837,00 zł

Oszczędność:

359 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

polecam, wszystko OK

głowica x 5, głowica mała x 2

Klient: Michał B.
,
Trasa: Straszyn - Zielona Góra

Wszystko w porządku, transport dotarł w idealnym stanie, przewoźnik godny zaufania. Polecam

Polerka

Klient: Patryk U.
,
Trasa: Krasnosielc Leśny - Skawina

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn

Klient: Marek W.
,
Trasa: Baboszewo - Niepruszewo

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dostosowanego transportu, uwzględniającego gabaryty i rodzaj wykorzystania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie zlecenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać konkurencyjne oferty transportu.

Przewożone urządzenia często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające ostrożnego obchodzenia się w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zwykle potrzebują specjalistycznego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio zaplanowany i umiejętnie wykonany, aby przeciwdziałać możliwym uszkodzeniom.

Wszelkiego rodzaju urządzenia wymagają dopasowania rozwiązań usprawniających realizację transportu na każdym etapie, rozpoczynając od załadunku. W wielu sytuacjach do przewozu sprzętu odpowiednie będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się także w transporcie innych ładunków, np. naczepy bądź kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz obligatoryjnych usprawnień.

Przewóz granulatora czy koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i niezagrożone przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, samochody dostawcze, oraz każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, podnośniki czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru transportu, rodzaju maszyny a także celu ładunku.

Koszt przewozu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą również opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia aktywności a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających ubezpieczenie transportu, co jest szczególnie ważne w przypadku urządzenia niestandardowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego towaru, warto przekazać jak najwięcej informacji odnośnie maszyny lub sprzętu, którym dysponujemy. Dokładne podliczenie kosztów składających się na całość realizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały także przewidywane daty organizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego zlecenia przewozowego są zdjęcia ładunk

Szukasz transportu?

Transport maszyn Litwa już od 350 zł!

Zleć transport maszyn