Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Zbiornik cementu z podajnikiem
Zbiornik cementu z podajnikiem

Skąd:

Polska, Chróstnik

Dokąd:

Polska, Dąbrowica
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Przesyłki przenśnik ze skanerem
przenśnik ze skanerem

Skąd:

Niemcy, Willich

Dokąd:

Polska, Łubianka
Cena:
1 009,00 zł

Oszczędność:

1 184 zł
Przesyłki Podnośnik płytowy nożycowy
Podnośnik płytowy nożycowy

Skąd:

Polska, Przeźmierowo

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Odciąg wiórów
Odciąg wiórów

Skąd:

Polska, Łabuńki Pierwsz (...)

Dokąd:

Polska, Sobolewo
Cena:
837,00 zł

Oszczędność:

359 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko ok, polecam

Żłobiarka

,
Trasa: Jelenia Góra - Inowrocław

Wszystko super. Dobry kontakt. Transport szybko i bezproblemowo. Ekipa wzorowa. Według mnie warto.

Mieszałka

,
Trasa: Wymysłów - Sokołów Małopolski

Polecam

Ładowarka kołowa Lebherr L544

Klient: Ola T.
,
Trasa: Wrocław - Barcin

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy piły do metalu. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty oraz sposób zastosowania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie ogłoszenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty transportu.

Transportowane maszyny z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego traktowania w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń często potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio przemyślany i kompetentnie wykonany, aby zapobiec możliwym uszkodzeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny potrzebują dostosowania rozwiązań ułatwiających wykonanie przewozu na każdym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych przypadkach do transportu urządzeń odpowiednie będą standardowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. naczepy czy kontenery. Może się jednak zdarzyć, że towar, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z uwagi na czas potrzebny do zorganizowania transportu oraz obligatoryjnych usprawnień.

Transport granulatora bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie i niezagrożone przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, pojazdy dostawcze, a także wszelkiego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Istotne są również dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, dźwigi bądź platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki transportu, rodzaju maszyny oraz przeznaczenia ładunku.

Koszt transportu będzie zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej stawki.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą również opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia aktywności a także inne dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających ubezpieczenie przewozu, co jest szczególnie ważne w przypadku urządzenia nietypowego, o ponadnormatywnych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego ładunku, należy podać jak największą liczbę informacji na temat maszyny bądź sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podsumowanie kosztów składających się na całość organizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały również zakładane daty realizacji przewozu. Uzupełnieniem publikowanego zlecenia przewozowego będą fotograf

Szukasz transportu?

Transport maszyn Portugalia już od 350 zł!

Zleć transport maszyn