Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Temmels
Cena:
340,00 zł

Oszczędność:

399 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

340 zł
Przesyłki Paczka x 10, Worek x 1
Paczka x 10, Worek x 1

Skąd:

Francja, Saint-Denis

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
726,00 zł

Oszczędność:

756 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Niedermurach
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

197 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Lipno

Dokąd:

Holandia, Meierijstad
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

43 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Eschwege
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

180 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Miły kontakt, szybki i punktualnie, mozna na nim polegac!

Opona x 4

Klient: Monika D.
,
Trasa: Koblencja - Toruń

Profesjonalna obsługa. Stały kontakt był tylko poprzez email ,wszelkie odp na moje wiadomosci przychodzily niemalże natychmiastowo I były pomocne.Po paczkę kurier pojawił się dokładnie w wyznaczonym terminie I tak samo paczka zostala dostarczona do odb.

Paczka

Klient: Adrian C.
,
Trasa: Londyn - Olsztyn

Bardzo sprawnie załatwiona dostawa.

Paczka x 10

Klient: Tomasz K.
,
Trasa: Ozorków - Jarocin

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić transport przesyłki, wystaw zlecenie na naszej stronie. Wystarczy, że wejdziesz w podstronę „Zleć transport” i wypełnisz formularz. Pamiętaj o kliknięciu pasującej kategorii. Podaj dokładne wymiary paczki albo pakunków, w sytuacji gdy jest ich kilka. Określ wagę. Dane te są niezwykle ważne dla oferentów, muszą oni być świadomi, jak dużo przestrzeni zajmie Twoja paczka, aby móc zdecydować, czy są w stanie ją załadować. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są istotne w przypadku niedużych przesyłek, jednak nawet gdy przesyłka jest niewielka, warto dokładnie ją opisać. Firmy przewozowe najczęściej transportują wiele przesyłek jednocześnie, dlatego muszą wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Wpisz adres załadunku i dostarczenia przesyłki, najlepiej wyznacz także daty. Detale można uzgodnić z przewoźnikiem później, jednak jeśli znasz je już w trakcie wystawiania zlecenia, warto je dodać w formularzu i określić nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w paczkach znajdują się przedmioty delikatne bądź potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie transportu, powiadom o szczegółach przewoźnika. Dotyczy to m.in. przesyłek zawierających szklane elementy, ceramikę, sprzęty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze czy inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Przygotowanie i ochrona pakunków

Paczki powinny być właściwie zabezpieczone. Firmy przewozowe i kurierzy zwykle oczekują zabezpieczenia paczki przez klienta. Właściwe przygotowanie ładunku jest przez to ważne z kilku powodów. Jeśli paczka zostanie zniszczona w trasie, a została poprawnie zabezpieczona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Podsumowując dbałość o zapakowanie ładunku ochroni przed uniknięciem sporów w razie uszkodzenia. Poza tym, oczywiście, każdy chce takich zniszczeń uniknąć i to jest głównym powodem, dla którego poszczególna przesyłka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają wielkość i ciężar przedmiotów przeznaczonych do transportu. Pakunki zwykle kojarzy się z opakowaniami kartonowymi a także pudełkami. Sporo osób znajdzie w mieszkaniu jakieś kartony – pozostałości z dawnych zakupów pochowane gdzieś w piwnicy. Takie opakowania zwykle warto wykorzystać, lecz należy upewnić się, że są w dobrym stanie. Jeśli nie posiadasz w domu dobrych kartonów, możesz znaleźć je w sklepie budowlanym lub sklepach internetowych. Innym sposobem jest udanie się do okolicznego spożywczaka bądź hipermarketu i zapytanie obsługi, czy posiada jakieś nieprzydatne tektury. Sklepy zazwyczaj pozbywają się kartonów zaraz po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont odbiera dostawy i wybrać się do niego od razu po tym. Takie kartony i tak zostają wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest eko i bardzo praktyczne. Jednak, korzystając z kartonów wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz także mieć pewność, że są wytrzymałe oraz nie posiadają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, abyś na opakowaniu umieścił/a dane odbiorcy, istotne jest też usunięcie wszelkich zbędnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników firmy. Na powierzchni używanych już opakowań często znajdują się różnego rodzaju przylepki, napisane pisakiem teksty itp. Wszystkie te oznaczenia musisz usunąć i zamieścić jedynie adres miejsca docelowego. Dobrym sposobem jest napisanie adresu na niekolorowej kopercie a następnie naklejenie jej na ścianie kartonu. Adres możesz wypisać także ciemnym, grubym markerem

Szukasz transportu?

Transport paczek Białoruś już od 80 zł!

Zleć transport paczek