Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport pianina lub fortepianu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą pianina i fortepiany.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione pianina i fortepiany:

Przesyłki Pianino
Pianino

Skąd:

Polska, Łódź

Dokąd:

Polska, Chociw
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

450 zł
Przesyłki Pianino Ed Seiler z lat 30
Pianino Ed Seiler z lat 30

Skąd:

Polska, Pruszków

Dokąd:

Polska, Poznań
Cena:
900,00 zł

Oszczędność:

1 057 zł
Przesyłki Pianino
Pianino

Skąd:

Polska, Gdynia

Dokąd:

Polska, Józefosław
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

300 zł
Przesyłki Pianino
Pianino

Skąd:

Polska, Kępa

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
1 100,00 zł

Oszczędność:

471 zł
Przesyłki Pianino
Pianino

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Ulkowy
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

704 zł
Przesyłki Steinway
Steinway

Skąd:

Szwajcaria, Engelberg

Dokąd:

Polska, Toruń
Cena:
2 270,00 zł

Oszczędność:

3 009 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Profesjonalnie, szybko i w miłej atmosferze. Polecamy!

Pianino

Klient: Michał F.
,
Trasa: Kraków - Węgrzce Wielkie

W 100 % polecam

Pianino

,
Trasa: Kuślin - Książno

Cudowny dostawca! serdecznie polecam! praca wykonana punktualnie i solidnie!

Pianino

,
Trasa: Gdynia - Gdynia

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport pianin i fortepianów

Jednym z instrumentów wymagających szczególnej ostrożności w transporcie jest pianino. Przewóz tego rodzaju urządzenia muzycznego wymaga odpowiedniego przygotowania do transportu. W zależności od typu instrumentu, konieczny może być demontaż, a przede wszystkim -  staranne osłonięcie i zapewnienie stabilnego podłoża. Przy organizacji transportu należy również uwzględnić ewentualną pomoc przy wniesieniu pianina. Sprawna realizacja przewozu jest możliwa dzięki skorzystaniu z usług doświadczonej, zapewniającej kompleksowe usługi transportowe firmy. Wybór odpowiedniego przewoźnika będzie zależał od gotowości do koordynowania transportu od momentu przygotowania do transportu, aż do chwili dostarczenia instrumentu we wskazane miejsce.

Logistyka przewozu pianina w dużej mierze będzie zdeterminowana elastycznością ze strony potencjalnego przewoźnika. Warto ustalić, w jakim stopniu firma przewozowa będzie w stanie nadzorować przebieg transportu oraz czy możliwe jest zapewnienie pomocy w załadunku i rozładunku. Przygotowanie instrumentu do przewozu zwykle leży po stronie właściciela, należy zatem zadbać o zabezpieczenie pianina, na przykład owijając kocem, a następnie umieszczając w skrzyni. Dodatkową warstwę ochronną zapewni folia piankowa, taśma klejąca czy folia stretch. Stabilizacja pianina możliwa jest dzięki użyciu arkuszy styropianowych. Do skrzyni czy kartonów zawierających pojedyncze elementy warto dodać materiały amortyzujące, które zabezpieczą nasz towar w transporcie. Firma przewozowa również może dysponować materiałami przydatnymi w pakowaniu, warto zatem dopytać o możliwość pomocy w przygotowaniu do załadunku.

W zależności od typu instrumentu, różne mogą być sposoby wysyłki pianina. Największe gabarytowo pianina zwykle umieszczane są w skrzyniach, a następnie załadowywane do ciężarówki. Mniejsze można umieścić na palecie i wysłać jako paczkę.

Szybkie znalezienie firmy, która w przystępnej cenie zrealizuje transport jest możliwe po wystawieniu ogłoszenia w serwisie Clicktrans. Po skorzystaniu z opcji „Zleć transport” w ciągu kilku minut zlecenie pojawia się w bazie przesyłek, docierając do tysięcy zarejestrowanych na stronie firm. Aby przyspieszyć czas otrzymywania ofert czy zapytań, warto zadbać o przejrzystość i dokładność opisu przedmiotu transakcji. W tym celu należy wypełnić dane dotyczące wymiarów oraz ilości. Niezbędne jest określenie trasy przewozu oraz terminów realizacji. Zleceniodawca może również podać orientacyjny budżet, którym dysponuje na wykonanie zlecenia. Dodatkowe informacje można zamieścić w polu opisu przesyłki, co będzie ważną wskazówką dla potencjalnego przewoźnika. Uzupełnieniem wystawianego ogłoszenia będą zdjęcia poglądowe.

Aby mieć pewność, że przewoźnik, któremu zamierzamy powierzyć realizację przewozu pianina zorganizuje transport w jak najbardziej komfortowy i bezpieczny sposób, warto zapoznać się z informacjami zawartymi w jego profilu. Ilość oraz treść komentarzy od dotychczasowych klientów świadczy o jakości świadczonych usług i wiarygodności firmy. Indywidualny profil przewoźnika zawiera również informacje na temat dodatkowych dokumentów potwierdzających kompetencje w kwestii realizacji transportu czy ubezpieczenia, które w razie nieprzewidzianej sytuacji, pokryje koszty ewentualnej rekompensaty. Przed akceptacją danej oferty można również dopytać przewoźnika o wszystkie nurtujące nas zagadnienia związane z transportem, co pomoże uniknąć nieporozumień w toku realizacji zlecenia. Ostatnim krokiem zabezpieczającym przesyłkę będzie spisanie listu przewozowego, stanowią

Szukasz transportu?

Transport pianin i fortepianów Łódź już od 190 zł!

Zleć transport