Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą pojazdy.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione pojazdy:

Przesyłki Agregat uprawowy
Agregat uprawowy

Skąd:

Polska, Lesko

Dokąd:

Polska, Polanica-Zdrój
Cena:
923,00 zł

Oszczędność:

455 zł
Przesyłki Ciągnik Claas Axion
Ciągnik Claas Axion

Skąd:

Polska, Ścinawka Średni (...)

Dokąd:

Polska, Głuszynko
Cena:
3 567,00 zł

Oszczędność:

2 583 zł
Przesyłki Rozsiewacz wapna rcw
Rozsiewacz wapna rcw

Skąd:

Polska, Droździęcin

Dokąd:

Polska, Potok Górny
Cena:
800,00 zł

Oszczędność:

655 zł
Przesyłki Brona wirowa Rabe werk
Brona wirowa Rabe werk

Skąd:

Polska, Moczydło

Dokąd:

Polska, Lgota Wielka
Cena:
800,00 zł

Oszczędność:

579 zł
Przesyłki Rama
Rama

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Jastrzębie
Cena:
861,00 zł

Oszczędność:

1 141 zł
Przesyłki Hydromotor
Hydromotor

Skąd:

Polska, Więckowo

Dokąd:

Austria, Hagenberg im Mü (...)
Cena:
485,00 zł

Oszczędność:

351 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Sprawnie bez zakłóceń. Polecam

koparka gąsienicowa

Klient: Łukasz W.
,
Trasa: Żory - Sierpc

Pełen profesjonalizm, szybko, sprawnie i bezproblemowo. Polecam

Spych

,
Trasa: Boronów - Żółwia Błoć

Drugi raz korzystam z usług tego przewoźnika i z pewnością - gdy będzie potrzeba - skorzystam ponownie. Profesjonalizm w pełnym wydaniu. Polecam

Laweta samochodowa na poludnie francji

,
Trasa: Siedlce - Perpignan

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport innych pojazdów

Przewoźnicy zarejestrowani w Clicktrans oferują ogromny zakres zleceń przewozowych w sekcji transportu różnych pojazdów. Najwięcej ogłoszeń o przewozie tyczy się aut – w serwisie jest aktualnie ponad 2 tysiące aktywnych zleceń tego typu. Nie znaczy to jednak, że w serwisie nie ma przestrzeni dla mniej standardowych środków transportu. W kategorii „Pojazdy inne” istotne miejsce zajmują m.in. rowery, maszyny rolnicze albo maszyny budowlane jako najbardziej popularne podkategorie. Jeśli potrzebujesz przewozu dla sprzętu, wybierz opcję „Zleć transport”, a następnie opcję „Pojazdy inne” wraz z właściwą podkategorią. Można wybrać dwanaście zróżnicowanych pozycji. Jeśli żadna z nich nie pasuje do opisu rzeczy, powinno się zdecydować na wariant „Pozostałe pojazdy”.

Planując transport maszyny rolniczej, należy mieć na uwadze specyficzne wytyczne związane z potencjalnym przewozem. Decydującą kwestią podczas realizacji transportu są wymiary tej maszyny, zwłaszcza ponadnormatywne gabaryty. Wybrany przewoźnik powinien zatem odpowiadać ścisłym kryteriom, posiadać sprzęt oraz zgodami na przewóz nietypowych pojazdów.

Pojazdy używane w budownictwie także należą do kategorii wymagającej dokładnego dogadania warunków przewozu. Oprócz aspektów typu specjalizacja firmy przewozowej w przewozie środków transportu o specyficznych gabarytach, ważny jest także typ przewozu. Sprzęty budowlane najczęściej przewożone są za pomocą naczep oraz lawet.

Poszukując ofert przewozu przyczep, do wyboru mamy bardziej ogólną podkategorię „Przyczepy” a także „Przyczepy kempingowe”. Tutaj także praktykuje się transport na lawecie. Dodatkową częstą metodą transportu jest holowanie przyczepy. W tym drugim przypadku, trzeba ustalić sprawy prawne wybranego sposobu transportu.

Do nietypowych, ale również dostępnych w serwisie Clicktrans zadań, zalicza się transport pojazdów historycznych. Ogromna odpowiedzialność leży tutaj po stronie posiadacza pojazdu, który musi dysponować odpowiednimi dokumentami poświadczającymi wyjątkowość pojazdu o wartości historycznej.

Najbardziej popularną sekcję „Pojazdów innych” stanowią rowery. W sytuacji zamówienia transportu roweru, zleceniodawca może sam przygotować sprzęt do transportu poprzez właściwe zapakowanie. Przydatne będą pasujące rozmiarem kartony lub pudła , a także mniejsze opakowania, w których umieścić można konkretne części roweru.

Strona Clicktrans zapewnia również opublikowanie ogłoszenia o transporcie maszyn takich jak quady czy gokarty. W obu przypadkach istotne jest dokładne ustalenie gabarytów samochodu oraz wybranie jak najbardziej pewnego oraz bezpiecznego sposobu przewozu. Przewoźnik może zasugerować użycie naczepy lub vana.

Na giełdzie przewozowej przewieźć można również skutery wodne i śnieżne. Najlepszym sposobem transportu będzie umieszczenie pojazdu na odpowiednio zabezpieczonej i osłoniętej palecie, którą następnie załadować można do busa albo naczepy.

Na Clicktrans wyceny przewozu uzyskać mogą także posiadacze pojazdów powietrznych. Dzięki giełdzie zdarzało się już przetransportować na przykład motolotnie bądź wiatrakowiec.

Kategoria związana z pojazdami unikalnymi służy nie tylko znalezieniu transportu całościowych pojazdów, lecz także poszczególnym częściom oraz akcesoriom z nimi związanymi. W sytuacji gdy brakuje możliwości dopasowania pojazdu do jakiejkolwiek z podanych kategorii, pomocna będzie kategoria „Pozostałe pojazdy”.

Na całkowitą kwotę przewozu wpływ ma wiele czynników. Decydującą rolę stanowi aspekt wymiarów pojazdu, ale także długość trasy b

Szukasz transportu?

Transport pojazdów Białoruś już od 290 zł!

Zleć transport pojazdu