Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą pojazdy.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione pojazdy:

Przesyłki Przyczepa ciężarowa Trailer Tramp 10
Przyczepa ciężarowa Trailer Tramp 10

Skąd:

Chorwacja, Pirovac

Dokąd:

Polska, Gorzyce
Cena:
4 450,00 zł

Oszczędność:

1 907 zł
Przesyłki Zbieraczka rumianku
Zbieraczka rumianku

Skąd:

Chorwacja, Kutina

Dokąd:

Polska, Wisznice
Cena:
3 000,00 zł

Oszczędność:

1 286 zł
Przesyłki 3 ciągniki ursus 330 idealny ładunek na lawetę! Od piątku można ładować w każdej chwili
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

260 zł
Przesyłki Quad Stels 850 x 2
Quad Stels 850 x 2

Skąd:

Polska, Kolbuszowa

Dokąd:

Polska, Nowiec
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

767 zł
Przesyłki Agregat uprawowy
Agregat uprawowy

Skąd:

Polska, Lesko

Dokąd:

Polska, Polanica-Zdrój
Cena:
923,00 zł

Oszczędność:

455 zł
Przesyłki Ciągnik Claas Axion
Ciągnik Claas Axion

Skąd:

Polska, Ścinawka Średni (...)

Dokąd:

Polska, Głuszynko
Cena:
3 567,00 zł

Oszczędność:

2 583 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo polecam Pana Jarosława przewoźnika -wysoka kultura osobista, kontakt na całej trasie, zabezpieczenie produktu, uśmiech i   ******* nasi-podopieczni szymon-wegrzyn Rowerek z Niemiec dotarł do mnie bezpiecznie, szybko, punktualnie.

rower dziecięcy rehabilitacyjny koła 16

,
Trasa: Nußloch - Wadowice

Szybko. Konkretnie. Dobry kontakt. Serdecznie polecam.

Przyczepka motocyklowa

,
Trasa: Mannheim - Świecko

W 100% pozytywnie rzetelnie i profesjonalnie. Żadnych niedomówień i niejasności. Sprzęt odebrany w umowinym czasie i bezpiecznie dostarczony na miejsce. Szczerze polecam.

Ciągnik rolniczy ursus 330 z kabiną

Klient: Robert F.
,
Trasa: Wiąg - Opatów

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport innych pojazdów

Przewoźnicy zarejestrowani w Clicktrans realizują ogromny zakres usług transportowych w sekcji transportu różnych środków transportu. Spora liczba ogłoszeń o transporcie tyczy się samochodów – w serwisie jest obecnie więcej niż 2 tysiące aktywnych zleceń tego rodzaju. Nie oznacza to jednakże, że na giełdzie nie ma przestrzeni dla mniej typowych pojazdów. W kategorii „Pojazdy inne” znaczące miejsce zajmują m.in. jednoślady, maszyny rolnicze bądź pojazdy budowlane jako szczególnie popularne podsekcje. Jeżeli potrzebujesz transportu dla sprzętu, kliknij opcję „Zleć transport”, a potem opcję „Pojazdy inne” wraz z właściwą podsekcją. Można wybrać dwanaście różnych opcji. Jeżeli żadna z nich nie odpowiada opisowi przedmiotu, należy zdecydować na wariant „Pozostałe pojazdy”.

Planując przewóz sprzętu rolniczego, warto wziąć pod uwagę specyficzne wytyczne związane z potencjalnym transportem. Decydującą kwestią podczas realizacji przewozu będą wymiary danej maszyny, zwłaszcza ponadnormatywne gabaryty. Wybrany przewoźnik powinien zatem odpowiadać konkretnym kryteriom, dysponować sprzętem i pozwoleniami na przewóz nienormatywnych środków transportu.

Maszyny używane w budownictwie także należą do kategorii wymagającej szczegółowego uzgodnienia warunków przewozu. Oprócz aspektów typu specjalizacja firmy przewozowej w transporcie środków transportu o unikalnych wymiarach, ważny jest także typ transportu. Maszyny na budowach zazwyczaj transportowane są za pomocą przyczep oraz lawet.

Szukając wycen przewozu przyczep, do wyboru mamy mniej szczegółową podsekcję „Przyczepy” oraz „Przyczepy kempingowe”. Tutaj również stosuje się przewóz na lawecie. Kolejną częstą metodą transportu jest holowanie przyczepy. W tym kolejnym przypadku, trzeba ustalić kwestie prawne wybranego sposobu przewozu.

Do niestandardowych, jednak również dostępnych w serwisie Clicktrans usług, zalicza się transport pojazdów zabytkowych. Duża odpowiedzialność leży w tym przypadku po stronie właściciela środka transportu, który powinien dysponować odpowiednimi dokumentami poświadczającymi wyjątkowość pojazdu o wartości historycznej.

Zdecydowanie najpopularniejszą kategorię „Pojazdów innych” tworzą bicykle. W sytuacji zlecenia przewozu roweru, zleceniodawca może sam przygotować sprzęt do transportu poprzez właściwe zapakowanie. Potrzebne będą adekwatne gabarytowo kartony lub pudła , a także mniejsze opakowania, w których zmieszczą się konkretne elementy roweru.

Strona Clicktrans zapewnia także opublikowanie zlecenia o przewozie pojazdów takich jak quady czy gokarty. W tych przypadkach istotne jest szczegółowe ustalenie wymiarów samochodu a także wybranie jak najbardziej pewnego i bezpiecznego typu przewozu. Firma transportowa może zarekomendować zastosowanie naczepy bądź busa.

Na giełdzie przewozowej wystawić można także skutery wodne i śnieżne. Najlepszym sposobem przewozu będzie umieszczenie pojazdu na dobrze zabezpieczonej oraz osłoniętej palecie, którą potem załadować można do busa albo przyczepy.

Na Clicktrans oferty transportu otrzymać mogą także posiadacze pojazdów powietrznych. Z pomocą giełdy udało się już przetransportować na przykład motolotnie bądź paralotnie.

Kategoria powiązana z pojazdami nietypowymi służy nie tylko znalezieniu transportu jednolitych pojazdów, lecz także poszczególnym elementom oraz dodatkom z nimi związanymi. W sytuacji gdy brakuje opcji dostosowania pojazdu do którejkolwiek z wymienionych rodzajów, pomocna będzie opcja „Pozostałe pojazdy”.

Na całościową kwotę transportu wpływ ma sporo czynnikó

Szukasz transportu?

Transport pojazdów Chorwacja już od 290 zł!

Zleć transport pojazdu