Tylko zweryfikowane firmy transportowe
bardzo duzyyyyyyyy pozytyw.punktualny,dobry kontakt,przesylka co najwazniejsze dojechala bez zadnych uszkodzen,mila obsluga.dla niezdecydowanych polecam tego przewoznika a napewno sie nie zawioda.jedyny maly minusik za to ze jest kibicem realu :)))

Wszystko solidnie załatwione i w bardzo dobrym tempie. Polecam
Pelen profesjonalizm bardzo dobry kontakt,wszystko przebieglo wedlug wczesniej ustalonego planu.Pomoc przy zaladunku, rozladunku towaru Nie moglabym sobie zyczyc lepszego transportu,a do tego wszystkiego tak serdecznego podejscia ze strony pana Marka
prosze o ustalenie zaladonku i platnosci numer kontaktowy do pszewoznika czekam
wszystko ok, bardzo profesjonalnie. gorąco polecam
Przewoźnik godny polecenia wszystko przebiegło pozytywnie
Przewoznik bardzo dobry.Wszystko poszło pozytywnie.Polecam.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.