Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą pojazdy.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione pojazdy:

Przesyłki Quad Stels 850 x 2
Quad Stels 850 x 2

Skąd:

Polska, Kolbuszowa

Dokąd:

Polska, Nowiec
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

767 zł
Przesyłki Agregat uprawowy
Agregat uprawowy

Skąd:

Polska, Lesko

Dokąd:

Polska, Polanica-Zdrój
Cena:
923,00 zł

Oszczędność:

455 zł
Przesyłki Ciągnik Claas Axion
Ciągnik Claas Axion

Skąd:

Polska, Ścinawka Średni (...)

Dokąd:

Polska, Głuszynko
Cena:
3 567,00 zł

Oszczędność:

2 583 zł
Przesyłki Rozsiewacz wapna rcw
Rozsiewacz wapna rcw

Skąd:

Polska, Droździęcin

Dokąd:

Polska, Potok Górny
Cena:
800,00 zł

Oszczędność:

655 zł
Przesyłki Brona wirowa Rabe werk
Brona wirowa Rabe werk

Skąd:

Polska, Moczydło

Dokąd:

Polska, Lgota Wielka
Cena:
800,00 zł

Oszczędność:

579 zł
Przesyłki Rama
Rama

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Jastrzębie
Cena:
861,00 zł

Oszczędność:

1 141 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko w jak najlepszym porządku i zgodnie z ustaleniami. Polecam

Auto ciężarowe

Klient: Ewa K.
,
Trasa: Mons - Międzylesie

Polecam,Pan Robert bardzo pomocny, sam załadwał maszyne przy odbiorze ,co bardzo pomogło bo firma która ja sprzedała nie zawsze ma dostepnęgo operatora na miejscu .pozdrawiam

Spycharka Gąsienicowa

Klient: Robert R.
,
Trasa: Warszawa - Wujskie

Profesjonalnie

Koniowóz

Klient: Jadwiga S.
,
Trasa: Garbatka - Wólka Lesiowska

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport innych pojazdów

Firmy w bazie Clicktrans realizują szeroki zakres usług transportowych w sekcji przewozu różnych środków transportu. Najwięcej ogłoszeń o przewozie tyczy się samochodów – w serwisie jest obecnie ponad 2 tys. aktywnych zleceń tego typu. Nie znaczy to jednak, że w serwisie brakuje miejsca dla mniej standardowych pojazdów. W kategorii „Pojazdy inne” znaczące miejsce zajmują m.in. rowery, sprzęty rolnicze czy pojazdy budowlane jako najbardziej liczne podsekcje. Jeśli poszukujesz przewozu dla sprzętu, wybierz opcję „Zleć transport”, a następnie opcję „Pojazdy inne” z właściwą podkategorią. Do wyboru znajduje się dwanaście zróżnicowanych opcji. Jeśli żadna z nich nie odpowiada opisowi przedmiotu, należy wybrać opcję „Pozostałe pojazdy”.

Organizując przewóz sprzętu rolniczego, warto mieć na uwadze konkretne wytyczne wiążące się z ewentualnym transportem. Kluczową kwestią przy organizacji przewozu będą rozmiary tej maszyny, zwłaszcza ponadnormatywne gabaryty. Potencjalny przewoźnik musi przez to odpowiadać ścisłym kryteriom, posiadać sprzęt i zgodami na transport nietypowych środków transportu.

Sprzęty używane w budownictwie również należą do grupy wymagającej szczegółowego uzgodnienia warunków transportu. Oprócz aspektów takich jak specjalizacja firmy przewozowej w transporcie środków transportu o unikalnych gabarytach, istotny jest również sposób przewozu. Maszyny na budowach najczęściej transportowane są przy użyciu przyczep oraz lawet.

Poszukując ofert przewozu przyczep, możemy wykorzystać mniej szczegółową podsekcję „Przyczepy” a także „Przyczepy kempingowe”. W tym przypadku także praktykuje się przewóz na lawecie. Kolejną popularną metodą przewozu jest holowanie przyczepy. W tym kolejnym przypadku, trzeba dopiąć sprawy prawne danego sposobu transportu.

Do niestandardowych, ale również oferowanych na stronie Clicktrans usług, zalicza się przewóz pojazdów historycznych. Spora odpowiedzialność leży tutaj po stronie posiadacza pojazdu, który powinien dysponować odpowiednimi dokumentami poświadczającymi status środka transportu o wartości historycznej.

Najbardziej popularną sekcję „Pojazdów innych” stanowią bicykle. W przypadku zamówienia przewozu roweru, zleceniodawca może we własnym zakresie przygotować sprzęt do transportu poprzez odpowiednie zapakowanie. Potrzebne będą pasujące rozmiarem opakowania czy pudła oraz pudełka, w których umieścić można poszczególne elementy jednośladu.

Strona Clicktrans umożliwia także opublikowanie ogłoszenia o przewozie pojazdów takich jak quady bądź gokarty. W tych przypadkach ważne jest dokładne określenie gabarytów pojazdu a także dopasowanie jak najbardziej stabilnego i bezpiecznego sposobu transportu. Przewoźnik może zaproponować użycie przyczepy albo busa.

W serwisie aukcyjnym wystawić można również skutery wodne i śnieżne. Najlepszym sposobem przewozu będzie umieszczenie ładunku na odpowiednio zabezpieczonej oraz osłoniętej palecie, którą następnie przenieść można do vana lub naczepy.

Na Clicktrans wyceny transportu uzyskać mogą również właściciele statków powietrznych. Z pomocą giełdy udało się już przetransportować na przykład helikoptery czy wiatrakowiec.

Kategoria związana z pojazdami unikalnymi służy nie tylko znalezieniu przewozu jednolitych środków transportu, lecz także poszczególnym częściom oraz dodatkom z nimi związanymi. W sytuacji gdy brakuje możliwości dopasowania pojazdu do jakiejkolwiek z wymienionych kategorii, przydatna będzie opcja „Pozostałe pojazdy”.

Na całościową wycenę przewozu wpływ ma wiele czynników. Decydujący wp

Szukasz transportu?

Transport pojazdów Litwa już od 290 zł!

Zleć transport pojazdu