Tylko zweryfikowane firmy transportowe
BARDZO POLECAM TEGO PANA :) TRANZAKCJA PRZEBIEGŁA SZYBKO SPRAWNIE . CO NAJWAŻNIEJSZE ROWER DOTARŁ W CAŁOŚCI NAWE JEDNA SZPRYCHA NIE BYLA DRASNIETA WIEC NAPRAWDE MEGA POZYTYW

Wszystko załatwione bardzo szybko i tak samo profesjonalnie!!!POLECAM w 100%.Do zobaczenia niebawem.Pzdr
Wszystko w jak najlepszym porządku - zdecydowanie polecam , a ze swojej strony jeszcze raz dziękuje i szerokiej drogi na resztę tras.
W pełni polecam firmę. Bardzo miła obsługa, szybka realizacja, kierowca chętny do pomocy przy rozładunku i co równie ważne - bardzo okazyjna cena! Niemozliwa do spotkania u innych przewoźników. W pełni polecam!
Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić tę Firmę. Kontakt szybki i konkretny, samochód podstawiony na czas i w ustalone miejsce bez żadnych problemów, kierowca uczynny działajacy profesjonalnie. Krótko mówiąc jestem bardzo zadowolony - POLECAM
Przepraszam, że komentarz tak późno ale nie miałem dostępu do internetu. Transport na naprawdę wysokim poziomie, wszystko zabezpieczone pasami, folią, pianką itp. Pełen profesjonalizm, stały kontakt i terminowa dostawa. Pozdrawiam
Generalnie - POZYTYW. Elastycznie i sprawnie. POLECAM
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.