Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Przewoźnik godny polecenia wszystko przebiegło pozytywnie

W pełni polecam firmę. Bardzo miła obsługa, szybka realizacja, kierowca chętny do pomocy przy rozładunku i co równie ważne - bardzo okazyjna cena! Niemozliwa do spotkania u innych przewoźników. W pełni polecam!
wszystko w najlepszym porządku, solidna firma i zasłużony POZYTYW !
Przewoznik bardzo dobry.Wszystko poszło pozytywnie.Polecam.
Przewoźnik rzetelny. Błyskawiczny kontakt i realizacja zlecenia. Naprawde polecam
Przewóz przyczepy odbył się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Miła i fachowa obsługa. Dobra współpraca i kontakt.
WSZYSTKO OK, RZETELNY I TERMINOWY PRZEWOŻNIK.... ;)
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.