Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Rower 20" x 3
Rower 20" x 3

Skąd:

Polska, Żywiec

Dokąd:

Belgia, Bruksela
Cena:
139,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki rower tandem 255 cm
rower tandem 255 cm

Skąd:

Niemcy, Friesoythe

Dokąd:

Polska, Laryszów
Cena:
554,00 zł

Oszczędność:

650 zł
Przesyłki Rower MTB zpod Londynu do Warszawy
Rower MTB zpod Londynu do Warszawy

Skąd:

Wielka Brytania, Tonbridge

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

277 zł
Przesyłki Rower
Rower

Skąd:

Belgia, Zutendaal

Dokąd:

Polska, Oleśnica
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

185 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Gorzów Wielkopo (...)

Dokąd:

Polska, Krempachy
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

192 zł
Przesyłki Rower dziecięcy trójkołowiec
Rower dziecięcy trójkołowiec

Skąd:

Polska, Nowy Targ

Dokąd:

Polska, Gliwice
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Rewelacja bardzo bardzo polecam ,swietny kontakt wszystko sprawnie i dobra cena!

Rowerek dzieciecy

,
Trasa: Katowice - Kraków

Do transportu nie doszło z przyczyn obiektywnych (niezależnych od Spedytora). Sprawa rozwiązana w sposób bardzo pozytywny. Doskonały kontakt, wszystko omawiane na bieżąco.

Rower górski

,
Trasa: Toruń - Oborniki Śląskie

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam

Rowery x 20

Klient: Mariusz W.
,
Trasa: Schwandorf - Aleksandrów Kujawski

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Transportując rower z Clicktrans, zazwyczaj nie musisz go pakować. Wystarczy, że przekażesz rower przewoźnikowi. Jednakże jeśli firma transportowa oczekuje spakowania go, zrób to w sposób przemyślany. Jeżeli rower nie jest oryginalnie zapakowany, powinno się przygotować go do przewozu. Jeśli wolisz, by pakowaniem oraz zabezpieczeniem jednośladu zajęła się firma transportowa, wspomnij o tym w ogłoszeniu. Ten detal warto zamieścić w polu „Informacje dodatkowe”. Część przewoźników oferuje tego typu usługi. Alternatywą jest samodzielne spakowanie ładunku. Sprzęt warto przewozić w kartonie rowerowym. Możesz do tego użyć oryginalne pudełko, w którym sprzęt znajdował się w momencie zakupu. Jeśli pudełko zostało zutylizowane lub zgubione, będziesz potrzebować nowego. Możesz zakupić opakowanie o zbliżonych wymiarach na przykład w sklepie budowlanym lub pójść do sklepu z rowerami. Przed spakowaniem sprzętu w opakowaniu rekomendowane jest odkręcenie lub zdjęcie poszczególnych ruchomych elementów. Najlepiej zdemontować pedały, zdjąć sztycę wraz z siedzeniem, zdjąć lampy, dzwonek, wykręcić kierownicę lub poluzować ją a następnie skręcić obok stelaża. Elementy te trzeba umieścić w osobnych, drobnych kartonach a mniejsze pudełka włożyć do dużego kartonu. Innym rozwiązaniem jest zabezpieczenie ich kawałkami kartonu oraz przyklejenie do stelaża. Stelaż oraz kierownicę owiń folią bąbelkową, warstwa folii musi mieć grubość co najmniej dwóch centymetrów. Kupisz to w większych supermarketach, hurtowniach remontowych lub sklepach internetowych. Jest bardzo przydatna, przydaje się w trakcie pakowania wszelkiego typu ładunków, w tym również jednośladów. Na wystających częściach takich jak nakrętki czy szprychy umieszcza się tekturowe okłady. Ważne jest, aby mieć na uwadze, aby wypełnić wolne przestrzenie w kartonie. Po umieszczeniu sprzętu w opakowaniu, z pewnością pozostanie pusta przestrzeń. Do wypełnienia warto użyć sporo różnorakich materiałów. Wywołana już folia bąbelkowa dobrze sprawdza się w trakcie owijania części, ale można również wykorzystać zbite zwoje takiej folii jako wypełniacz. To samo dotyczy stretcha. Oprócz tego dobrymi wypełniaczami są też zgniecione kawałki gazet, tektury i innego typu makulatura. Wypełniacze zabezpieczają pakunek oraz sprawiają, że jednoślad nie rusza się w środku opakowania. Górną oraz dolną część opakowania trzeba wzmocnić przy użyciu ekstra przekładek. Ładunek musi być ostrożnie zaklejony sporą, mocną taśmą. 

Zlecając transport na Clicktrans.pl, opisz w jakiej kondycji jest rower. Jeżeli jest już złożony, wspomnij o tym na stronie. Przedstaw szczegółowe rozmiary paczki: wysokość, szerokość, długość czy wagę. Jeśli potrzebujesz przewozu więcej niż jednego sprzętu, wskaż właściwą liczbę jednośladów. Gdy jednoślady różnią się od siebie wielkością, musisz opisać je oddzielnie. Należy do tego wykorzystać opcję „Informacje dodatkowe”. Gdy wystawisz ogłoszenie, otrzymasz wyceny od przewoźników. Porozmawiaj z nimi, w przypadku gdy posiadasz jakieś wątpliwości. Najlepiej ustalić jak najwięcej istotnych informacji przed zawarciem zlecenia. Możesz to zrobić wysyłając wiadomości przez stronę. Po wskazaniu jednej z propozycji dostaniesz dane kontaktowe firmy transportowej, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio oraz uzgodnić wszystkie dodatkowe detale dotyczące przewozu roweru. Nie zapomnij zapytać firmę transportową o posiadane ubezpieczenie. Dzięki czemu w przypadku uszkodzenia ładunku podczas transportu, ubezpieczyciel powinien pokryć koszta. Rekomendujemy dodatkowo spisanie listu przewozowego

Szukasz transportu?

Transport rowerów Serbia już od 110 zł!

Zleć transport roweru