Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Miszewko

Dokąd:

Polska, Bóbrka
Cena:
155,00 zł

Oszczędność:

76 zł
Przesyłki Paleta x 1, Paczka x 6
Paleta x 1, Paczka x 6

Skąd:

Polska, Leszno

Dokąd:

Polska, Garwolin
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

433 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zielona Góra

Dokąd:

Polska, Janopole
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

491 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zgierz

Dokąd:

Francja, Saint-Genis-Pou (...)
Cena:
2 460,00 zł

Oszczędność:

1 384 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Włochy, Chieti

Dokąd:

Polska, Iłowa
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

256 zł
Przesyłki Paczka x 7
Paczka x 7

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Hiszpania, Barcelona
Cena:
1 255,00 zł

Oszczędność:

909 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wielki pozytyw.! Staly kontakt, Wszystko na czas i jak w umowie. Bardzo sympatyczny kierowca. polecam!

Paczka x 8

Klient: Robert B.
,
Trasa: Radom - Barry

Bardzo dobry przewoźnik, polecam

Paczka x 2

,
Trasa: Chotomów - Strzebiń

Dobry kontakt, szybka usługa Bardzo polecam.

Paczka

,
Trasa: Dąbrowa Tarnowska - Milton Keynes

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić przewóz paczki, wystaw zlecenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” a potem uzupełnisz formularz. Nie zapomnij o kliknięciu pasującej kategorii. Opisz dokładne wymiary pakunku lub pakunków, w sytuacji gdy jest ich więcej. Ustal wagę. Dane te są bardzo ważne dla oferentów, muszą oni być świadomi, ile przestrzeni zajmie Twoja przesyłka, aby móc zdecydować, czy mogą ją przewieźć. Tylko z pozoru rozmiary nie są istotne w przypadku małych przesyłek, jednakże nawet gdy przesyłka jest niewielka, warto szczegółowo ją przedstawić. Firmy transportowe często transportują niemało przesyłek w tym samym czasie, dlatego powinny mieć informację o tym, jak duża jest każda z nich. Wpisz adres odbioru oraz dostawy paczki, najlepiej wyznacz także daty. Detale można uzgodnić z oferentem w przyszłości, jednak gdy wiesz wszystko już podczas wystawiania ogłoszenia, możesz je zawrzeć w formularzu i określić nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w opakowaniu są przedmioty delikatne bądź wymagające zapewnienia szczególnych warunków w trakcie przewozu, powiadom o tym zleceniobiorcę. Dotyczy to m.in. ładunków zawierających szkło, ceramikę, sprzęty muzyczne, sprzęt elektroniczny, artykuły spożywcze bądź inne przedmioty, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Spakowanie i ochrona paczek

Paczki powinny być właściwie zabezpieczone. Firmy przewozowe i kurierzy zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paczki przez klienta. Odpowiednie przygotowanie pakunku jest przez to istotne z niemałej liczby powodów. Jeśli paczka zostanie uszkodzona po drodze, a została odpowiednio ochroniona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność leży po stronie firmy przewożącej. Tak więc dbałość o opakowanie ładunku pozwoli Ci uniknąć sporów w razie uszkodzenia. Ponadto, oczywiście, każdy chce tego typu uszkodzeń uniknąć i to jest najważniejszym powodem, dla którego każda paczka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają wielkość oraz waga rzeczy wybranych do przewozu. Paczki zwykle łączy się z kartonami a także pudłami. Sporo osób ma pod dachem jakieś kartony – pozostałości z poprzednich zakupów pochowane gdzieś w kącie. Takie opakowania zazwyczaj warto wykorzystać, lecz trzeba mieć pewność, że są dobrej jakości. Jeśli nie posiadasz w domu żadnych kartonów, możesz kupić je w sklepie budowlanym bądź w internecie. Kolejnym sposobem jest pójście do okolicznego sklepu spożywczego bądź supermarketu i spytanie obsługi, czy ma jakieś zbędne tektury. Dyskonty zazwyczaj pozbywają się opakowań od razu po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont ma dostawy i wybrać się tam od razu po tym. Wszelkie kartony i tak są wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne oraz bardzo praktyczne. Wciąż, używając kartonów znalezionych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo upewnić się, że są mocne oraz nie mają żadnych wad. Firma kurierska będzie oczekiwać od Ciebie, byś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, istotne jest również zerwanie wszystkich zbędnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz wykorzystywanych już opakowań nierzadko są różne naklejki, zapisane pisakiem teksty i tak dalej. Każde oznaczenia musisz usunąć i umieścić tylko adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest napisanie adresu na niekolorowej kopercie a następnie przyklejenie jej na powierzchni opakowania. Miejsce doręczenia możesz wypisać także czarnym, niecienkim markerem. Najważniejsze,by był jasny i czytelny.

Szukasz transportu?

Transport paczek Serbia już od 80 zł!

Zleć transport paczek