Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

158 zł
Przesyłki Ekspres do kawy
Ekspres do kawy

Skąd:

Belgia, Sint-Truiden

Dokąd:

Polska, Nowy Sącz
Cena:
308,00 zł

Oszczędność:

152 zł
Przesyłki Urządzenie kosmetyczne
Urządzenie kosmetyczne

Skąd:

Wielka Brytania, Nottinghamshire

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

994 zł
Przesyłki Suszarka bębnowa
Suszarka bębnowa

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Szczytna
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki Piła stołowa
Piła stołowa

Skąd:

Wielka Brytania, Rochester

Dokąd:

Polska, Piaseczno
Cena:
401,00 zł

Oszczędność:

256 zł
Przesyłki Pralko-suszarka
Pralko-suszarka

Skąd:

Polska, Katowice

Dokąd:

Niemcy, Walldürn
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

398 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo dobry kontakt, wszystko sprawnie i szybko! Bardzo dziękuje i polecam! Jak będzie jeszcze okazja to z chęcią jeszcze raz skorzystam z usług Pana Tomka!

Pralka

Klient: Tomasz S.
,
Trasa: Falkensee - Miasteczko Śląskie

Pan Krzysztof skontaktował się bardzo szybko po wybraniu jego usługi. Dostarczył bezpiecznie towar zgodnie ze zleceniem. W sytuacji problemów z otrzymaniem danych zaproponował optymalne rozwiązanie. Polecam usługę transportu w wykonaniu Pana Krzysztofa.

Lodówka z zamrażarką

,
Trasa: Warszawa - Pruszków

Szybko i sprawnie, oczywiście polecam

Pralka i suszarka x 2

,
Trasa: Magdalenka - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zamówienie przewozu sprzętu AGD jest idealnym rozwiązaniem w pewnych sytuacjach. Możliwe, że przeprowadzasz się i tego typu sprzęt jest na liście rzeczy, które musisz przewieźć ze starego do obecnego mieszkania. Niedawno zakupiłeś nową zmywarkę lub zamrażarkę bądź sprzedałeś swoją? Sprzedajesz urządzenia AGD i chcesz wysyłać rzeczy do klientów? A może kupiłeś bliskiej osobie prezent więc poszukujesz przewoźnika, który zawiezie go do odbiorcy? Przewiezienie domowych urządzeń wymaga wyjątkowej uwagi. Jest to zadanie pochłaniające sporo czasu oraz dla wielu osób trudne. Trudno to zrobić samodzielnie, więc o wsparcie zwykle prosi się znajomych czy członków rodziny. Co więcej, łatwo zepsuć urządzenie w trakcie przewozu. Przenoszenie sprzętów nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego należy też zachować ostrożność, by przypadkiem nie „uszkodzić” samego siebie. Pomimo tego sprzęt AGD można przewieźć na własną rękę, lecz jeżeli chcesz uniknąć tych trudności, możesz przekazać transport profesjonalnemu przewoźnikowi. 

Znajdź bez problemów wysyłkę

By to zrobić, opublikuj ogłoszenie w Clicktrans.pl. Na start kliknij przycisk „Zleć transport”. W celu dodania przesyłki musisz wypełnić formularz, jednak nie zajmie to więcej niż 5 minut. Wskaż kategorię „Maszyny i sprzęt”, a potem podkategorię „Sprzęt AGD”. Nadaj tytuł swojemu ogłoszeniu. Najlepiej zdecydować się na tytuł jasny, taki, który od razu wyjaśnia czego dotyczy zlecenie, na przykład „Transport lodówki z Warszawy do Olsztyna” czy "Pilnie potrzebuję transportu auta na lawecie". Dzięki temu przewoźnicy szybko określą, czy są zainteresowani Twoim zleceniem. Bardzo ważne jest napisanie dokładnych wymiarów sprzętu. W formularzu należy wpisać długość, wysokość, szerokość i wagę. Dobrze jest po prostu sprawdzić parametry, lecz dane zazwyczaj można też wyszukać w materiałach od producenta czy opisie przedmiotu. Jeśli nie jesteś pewny jak duży jest sprzęt, który planujesz wysłać bądź jaka jest jego waga, wybierz wariant „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Mimo tego postaraj się ustalić szczegółowe dane. Przewoźnik musi wiedzieć, jakiego rodzaju urządzenie jest do zabrania i jakie są jego wymiary. Dzięki temu będzie mógł właściwie wycenić przewóz oraz przygotować się do zadania. Przewoźnicy nierzadko transportują takiego typu sprzęt w ramach doładunku. Dzięki temu cena jest niższa. Wymiary mają szczególne znaczenie – kierowcy muszą mieć pewność, że ładunek zmieści się w pojeździe z innymi transportowanymi rzeczami. Odpowiedz na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Urządzenie AGD wymaga spakowania do przewozu. Poszczególni przewoźnicy gwarantują tego typu usługę, jednakże powinieneś dokładnie poinformować, że chcesz, aby to przewoźnik zajął się spakowaniem urządzenia. Określ ilość rzeczy, które chcesz wysłać. Jeśli przewidziałeś określoną kwotę, jaką chcesz wydać na transport sprzętu AGD, uzupełnij pole „Budżet”. Zastanów się, czy interesuje Cię tylko transport czy transport z ładunkiem jak i rozładunkiem. Sprzęt AGD dość ciężko ruszyć z miejsca na miejsce, więc pomoc firmy transportowej może być istotna. Koniecznie wspomnij także o tym, czy chodzi tylko o załadowanie do auta i wyładowanie z niego sprzętu, czy też o wniesienie oraz zniesienie ładunku z wyższego piętra. Gdy uzupełnisz już pierwszą część formularza, uzupełnisz wymiary, ustalisz rodzaj zlecenia i tak dalej, pozostanie jeszcze uzupełnienie drugiej części, tyczącej się trasy i dat. Wskaż nazwę miejsca, z której ma być zabrany towar, a także adres pod który ma być dostarczony. Określ daty, w jak

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Chorwacja już od 90 zł!

Zleć transport sprzętu AGD