Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki Pralka
Pralka

Skąd:

Polska, Grodzisk Wielko (...)

Dokąd:

Polska, Pruszków
Cena:
199,00 zł

Oszczędność:

112 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Wrocław

Dokąd:

Polska, Pruszków
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

208 zł
Przesyłki Pralka
Pralka

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Pruszków
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

64 zł
Przesyłki lodówka
lodówka

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Pruszków
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

138 zł
Przesyłki Lodówka
Lodówka

Skąd:

Polska, Gdynia

Dokąd:

Polska, Pruszków
Cena:
220,00 zł

Oszczędność:

94 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

158 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam z pełnym przekonaniem. Solidnie, na czas, profesjonalnie i bardzo, bardzo sympatycznie! Tak, jak lubie - bez zastrzeżeń.

Pralka

Klient: Adrian M.
,
Trasa: Katowice - Siemianowice Śląskie

Wszystko w porządku. Punktualny przyjazd po odbiór przesyłki, bardzo dobry kontakt telefoniczny i smsowy zarówno przed przyjazdem, w trakcie transportu jak i po dostarczeniu sprzętu AGD do odbiorcy. Odbiór faktury zaraz po wykonaniu usługi. Polecam!

Lodówka z zamrażarką

,
Trasa: Pruszków - Żerdziny

Polecam

Lodówka z zamrażarką

Klient: Iurii M.
,
Trasa: Ustroń - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zlecenie przewozu urządzeń AGD jest dobrym rozwiązaniem w różnych sytuacjach. Być może zmieniasz miejsce zamieszkania i tego typu sprzęt znajduje się wśród rzeczy, które trzeba przetransportować ze starego do nowego mieszkania. Właśnie kupiłeś nową pralkę czy lodówkę albo sprzedałeś swoją? Zajmujesz się handlem sprzętu AGD i chcesz dostarczać przedmioty do nabywców? A może zrobiłeś komuś prezent więc poszukujesz przewoźnika, który dostarczy to do odbiorcy? Przewiezienie domowych urządzeń wymaga wyjątkowej uwagi. Jest to zadanie raczej czasochłonne oraz dla wielu osób kłopotliwe. Niełatwo to zrobić samemu, więc o wsparcie z reguły prosi się znajomych bądź członków rodziny. Poza tym, łatwo zepsuć sprzęt w trakcie przewozu. Przenoszenie urządzeń AGD nie należy do najłatwiejszych zadań, więc należy także być ostrożnym, aby przypadkiem nie „uszkodzić” samego siebie. Pomimo tego urządzenia da się przewieźć na własną rękę, ale jeśli pragniesz uniknąć tych trudności, możesz przekazać transport doświadczonemu przewoźnikowi. 

Zleć łatwo wysyłkę

Aby to zrobić, opublikuj ogłoszenie w Clicktrans.pl. Najpierw kliknij przycisk „Zleć transport”. W celu dodania przesyłki musisz uzupełnić formularz, jednak nie zajmie to więcej niż 5 minut. Wybierz kategorię „Maszyny i sprzęt”, a następnie podkategorię „Sprzęt AGD”. Stwórz tytuł dla swojego zlecenia. Dobrze jest wybrać tytuł jasny, taki, który od razu komunikuje czego dotyczy zlecenie, np. „Transport lodówki z Warszawy do Olsztyna” albo "Pilnie potrzebuję transportu auta na lawecie". Dzięki temu przewoźnicy od razu będą wiedzieli, czy są zainteresowani Twoim zleceniem. Szczególnie ważne jest wskazanie szczegółowych wymiarów rzeczy. W formularzu należy podać długość, wysokość, szerokość oraz wagę. Dobrze jest po prostu sprawdzić parametry, jednak specyfikację często możesz również znaleźć w materiałach od producenta czy opisie przedmiotu. Jeśli nie jesteś pewny jak duży jest sprzęt, który planujesz przewieźć lub jaka jest jego waga, zaznacz wariant „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Jednak spróbuj ustalić jak najdokładniejsze informacje. Przewoźnik musi wiedzieć, jakiego typu sprzęt jest do transportu oraz jakie są jego wymiary. Dzięki temu będzie mógł odpowiednio wycenić usługę oraz przygotować się do transportu. Przewoźnicy z reguły przewożą tego rodzaju sprzęt w ramach doładunku. Dzięki temu cena jest niższa. Wymiary mają szczególne znaczenie – kierowcy muszą wiedzieć, czy ładunek zmieści się w pojeździe z innymi przewożonymi przedmiotami. Odpowiedz na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Sprzęt AGD wymaga przygotowania do przewozu. Poszczególni przewoźnicy oferują taką usługę, lecz powinieneś dokładnie zaznaczyć, że chcesz, by to przewoźnik zajął się zapakowaniem sprzętu. Podaj liczbę rzeczy, które planujesz wysłać. Jeśli masz konkretną kwotę, jaką możesz wydać na przewóz sprzętu AGD, wypełnij sekcję „Budżet”. Pomyśl nad tym, czy interesuje Cię tylko przewóz bądź przewóz z załadunkiem oraz rozładunkiem. Urządzenia domowe dość ciężko przenosić z miejsca na miejsce, więc pomoc przewoźnika może być istotna. Najlepiej napisz też o tym, czy chodzi jedynie o zapakowanie do samochodu i wyładowanie z niego sprzętu, czy też o wniesienie oraz zniesienie ładunku z danego piętra. Gdy uzupełnisz już pierwszą część formularza, uzupełnisz wymiary, określisz rodzaj usługi itp., zostaje jeszcze uzupełnienie drugiej części, dotyczącej trasy a także dat. Podaj nazwę miejscowości, z której ma być odebrany sprzęt AGD, a także adres pod który ma być dostarczony. Ustal terminy,

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Pruszków już od 50 zł!

Zleć transport sprzętu AGD