Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki Suszarka bębnowa
Suszarka bębnowa

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Niemcy, Ahrensburg
Cena:
450,00 zł

Oszczędność:

528 zł
Przesyłki Piaskarka odkurzacz
Piaskarka odkurzacz

Skąd:

Polska, Piotrków Trybun (...)

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Przesyłki Lodówka
Lodówka

Skąd:

Polska, Kościan

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

43 zł
Przesyłki Kuchnia wolnostojąca
Kuchnia wolnostojąca

Skąd:

Wielka Brytania, Northampton

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
601,00 zł

Oszczędność:

338 zł
Przesyłki Lodówka
Lodówka

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Cupel
Cena:
222,00 zł

Oszczędność:

182 zł
Przesyłki Pralka
Pralka

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Czerwonak
Cena:
216,00 zł

Oszczędność:

156 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Szybko, sprawnie, skutecznie. Niebawem znów skorzystam z ich usług

Lodówka x 3

,
Trasa: Piaseczno - Warszawa

Transakcja przeprowadzona profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z obsługującym. Gorąco polecam :)

Odkurzacz Rumba

,
Trasa: Miluza - Valence

Bardzo Dobry Przewoźnik. Pomocny, profesjonalny, punktualny i bardzo uprzejmy. Jak najbardziej polecam Tego przewoźnika.

Lodówka

,
Trasa: Zdzieszowice - Ronshausen

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zlecenie transportu sprzętu AGD jest idealnym rozwiązaniem w różnych sytuacjach. Możliwe, że przeprowadzasz się i tego typu sprzęt znajduje się wśród ładunków, które musisz przetransportować ze starego do nowego miejsca zamieszkania. Niedawno kupiłeś nową zmywarkę czy zamrażarkę albo sprzedałeś swoją? Zajmujesz się handlem sprzętu AGD i chcesz wysyłać przedmioty do nabywców? A może zrobiłeś komuś prezent więc poszukujesz przewoźnika, który zawiezie to do odbiorcy? Przewiezienie domowych urządzeń wymaga wyjątkowej uwagi. Jest to zadanie pochłaniające sporo czasu oraz dla wielu osób trudne. Niełatwo to zrobić samemu, więc o wsparcie zwykle prosi się sąsiadów czy członków rodziny. Poza tym, nietrudno zepsuć urządzenie w trakcie przewozu. Przenoszenie sprzętów nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego trzeba także być ostrożnym, by przypadkiem nie „uszkodzić” samego siebie. Mimo wszystko sprzęt AGD można przewieźć na własną rękę, ale jeśli pragniesz uniknąć różnych komplikacji, możesz zlecić transport doświadczonemu przedstawicielowi firmy transportowej. 

Zleć bez problemów wysyłkę

Aby to zrobić, wystaw ogłoszenie w Clicktrans.pl. Na start kliknij button „Zleć transport”. W celu dodania przesyłki musisz wypełnić formularz, jednakże nie zajmie to więcej niż 5 minut. Kliknij kategorię „Maszyny i sprzęt”, a następnie podkategorię „Sprzęt AGD”. Stwórz tytuł dla swojego zlecenia. Najlepiej zdecydować się na tytuł prosty, taki, który od razu wyjaśnia czego dotyczy zlecenie, np. „Transport lodówki z Warszawy do Olsztyna” czy „Potrzebuję przewozu pralki z Londynu do Szczecina, jak najszybciej”. Dzięki temu przewoźnicy szybko określą, czy są zainteresowani Twoim zleceniem. Bardzo istotne jest napisanie szczegółowych wymiarów rzeczy. W formularzu należy wpisać długość, wysokość, szerokość oraz wagę. Najlepiej jest po prostu zmierzyć sprzęt, lecz dane często można również wyszukać w instrukcji bądź opisie sprzętu. Jeśli nie masz pewności jak spory jest ładunek, który planujesz przewieźć lub ile waży, zaznacz opcję „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Jednak postaraj się poznać szczegółowe dane. Firma transportowa musi wiedzieć, jakiego typu urządzenie jest do przewiezienia i jakie są jego wymiary. To pozwoli mu odpowiednio wycenić usługę oraz przygotować się do zadania. Przewoźnicy nierzadko przewożą tego rodzaju sprzęt jako doładunek. Dzięki temu cena jest bardziej atrakcyjna. Wymiary mają szczególne znaczenie – kierowcy muszą mieć pewność, że przesyłka zmieści się w samochodzie wraz z innymi przewożonymi przedmiotami. Udziel odpowiedzi na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Urządzenie AGD wymaga spakowania do transportu. Poszczególni przewoźnicy gwarantują tego typu usługę, jednak powinieneś jasno poinformować, że chcesz, aby to oferent zajął się spakowaniem urządzenia. Określ liczbę sztuk, które planujesz przewieźć. Jeżeli masz określoną sumę pieniędzy, jaką chcesz przeznaczyć na przewóz urządzeń AGD, uzupełnij pole „Budżet”. Pomyśl nad tym, czy interesuje Cię tylko przewóz czy transport wraz z ładunkiem oraz rozładunkiem. Urządzenia domowe dość trudno ruszyć z miejsca na miejsce, więc pomoc przewoźnika może się przydać. Najlepiej napisz też o tym, czy chodzi jedynie o załadowanie do auta oraz wyjęcie z niego sprzętu, czy także o wniesienie i zniesienie urządzenia z danego piętra. Gdy wypełnisz już pierwszą część formularza, podasz wymiary, określisz typ usługi i tak dalej, pozostanie jeszcze uzupełnienie kolejnej części, dotyczącej drogi oraz dat. Wskaż nazwę miejscowości, z której ma zostać odebrany

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Warszawa już od 50 zł!

Zleć transport sprzętu AGD