Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

158 zł
Przesyłki Ekspres do kawy
Ekspres do kawy

Skąd:

Belgia, Sint-Truiden

Dokąd:

Polska, Nowy Sącz
Cena:
308,00 zł

Oszczędność:

152 zł
Przesyłki Urządzenie kosmetyczne
Urządzenie kosmetyczne

Skąd:

Wielka Brytania, Nottinghamshire

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

994 zł
Przesyłki Suszarka bębnowa
Suszarka bębnowa

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Szczytna
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki Piła stołowa
Piła stołowa

Skąd:

Wielka Brytania, Rochester

Dokąd:

Polska, Piaseczno
Cena:
401,00 zł

Oszczędność:

256 zł
Przesyłki Pralko-suszarka
Pralko-suszarka

Skąd:

Polska, Katowice

Dokąd:

Niemcy, Walldürn
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

398 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Szybko i sprawnie. Dobry kontakt. Polecam.

Pralka

Klient: Dariusz S.
,
Trasa: Warszawa - Pawłosiów

Przewoźnik wywiązał się z umowy, zrobił co mógł, aby rozwiązać niezależne od niego przeszkody i przesyłka dotarła na czas. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Pralka

,
Trasa: Wrocław - Wola Rzędzińska

Zrezygnowałam z transportu, ale wystawiam komentarz pozytywny, ponieważ miałam rzeczowy i miły kontakt z panem Tomaszem.

Pralka

Klient: Tomasz W.
,
Trasa: Bielsko-Biała - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zamówienie transportu urządzeń AGD jest idealnym rozwiązaniem w różnych sytuacjach. Możliwe, że zmieniasz miejsce zamieszkania i taki sprzęt znajduje się wśród ładunków, które trzeba przewieźć ze starego do obecnego domu. Właśnie kupiłeś nową zmywarkę czy zamrażarkę bądź sprzedałeś swoją? Zajmujesz się handlem sprzętu AGD i chcesz wysyłać rzeczy do nabywców? A może zrobiłeś komuś prezent i poszukujesz przewoźnika, który zawiezie to do odbiorcy? Transport sprzętu AGD wymaga szczególnej uwagi. Jest to zadanie pochłaniające sporo czasu i dla wielu ludzi uciążliwe. Trudno to zrobić w pojedynkę, więc o pomoc zwykle prosi się znajomych bądź członków rodziny. Co więcej, nietrudno zepsuć sprzęt w trakcie transportu. Noszenie sprzętów nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego trzeba także zachować ostrożność, aby przypadkiem nie „uszkodzić” samego siebie. Mimo wszystko sprzęt AGD można przewozić na własną rękę, lecz jeśli pragniesz uniknąć różnych komplikacji, warto zlecić przewóz profesjonalnemu przewoźnikowi. 

Zleć bez problemów transport

Aby to zrobić, opublikuj ogłoszenie w serwisie. Najpierw kliknij button „Zleć transport”. W celu dodania przesyłki musisz wypełnić formularz, jednakże nie zajmie to więcej niż kilka minut. Kliknij kategorię „Maszyny i sprzęt”, a następnie podkategorię „Sprzęt AGD”. Stwórz tytuł dla swojego zlecenia. Dobrze jest zdecydować się na tekst jasny, taki, który jednoznacznie komunikuje czego dotyczy zlecenie, na przykład "Pralka z Gdańska do Zakopanego” czy „Potrzebuję przewozu pralki z Londynu do Szczecina, jak najszybciej”. Dzięki temu przewoźnicy szybko określą, czy są zainteresowani Twoją przesyłką. Szczególnie istotne jest podanie szczegółowych wymiarów rzeczy. W formularzu należy podać długość, wysokość, szerokość oraz wagę. Najlepiej jest po prostu sprawdzić parametry, jednak dane często można również wyszukać w instrukcji czy opisie przedmiotu. Jeśli nie jesteś pewny jak spory jest ładunek, który planujesz przewieźć lub ile waży, wybierz opcję „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Jednak spróbuj określić jak najdokładniejsze dane. Przewoźnik musi wiedzieć, jakiego rodzaju sprzęt jest do transportu oraz jakie są jego parametry. To pozwoli mu właściwie wycenić usługę oraz przygotować się do transportu. Firmy zazwyczaj przewożą takiego typu sprzęt jako doładunek. To sprawia, że cena jest bardziej atrakcyjna. Wymiary mają szczególne znaczenie – przewoźnicy muszą mieć pewność, że przesyłka zmieści się w samochodzie z innymi transportowanymi rzeczami. Udziel odpowiedzi na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Urządzenie AGD wymaga spakowania do przewozu. Poszczególni przewoźnicy oferują tego typu usługę, jednakże musisz wyraźnie zaznaczyć, że chcesz, by to oferent zajął się spakowaniem sprzętu. Określ liczbę rzeczy, które chcesz wysłać. Jeśli przewidziałeś maksymalną sumę pieniędzy, jaką możesz przeznaczyć na transport sprzętu AGD, uzupełnij sekcję „Budżet”. Pomyśl nad tym, czy interesuje Cię jedynie transport czy transport wraz z załadunkiem oraz rozładunkiem. Sprzęt AGD dosyć ciężko ruszyć z miejsca na miejsce, więc pomoc firmy transportowej może być istotna. Najlepiej wspomnij także o tym, czy chodzi jedynie o załadowanie do samochodu oraz wyjęcie z niego sprzętu, czy też o wniesienie oraz zniesienie urządzenia z danego piętra. Gdy uzupełnisz już pierwszą stronę formularza, uzupełnisz wymiary, ustalisz typ usługi i tak dalej, pozostanie jeszcze uzupełnienie drugiej części, tyczącej się trasy oraz dat. Wskaż nazwę miejscowości, z której ma zostać odebrany towar, a takż

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Węgry już od 90 zł!

Zleć transport sprzętu AGD