Profil użytkownika

arkadio86 (4)

75% Pozytywnych komentarzy

Zobacz komentarze

Data rejestracji: 01-08-2016
Pozytywne komentarze: 3
Neutralne 0
Negatywne 1
Ilość komentarzy: 4
Ilość transakcji: 8
Ocena: 75/100

Opinie(4)

Typ Od Komentarz Dotyczy przesyłki Zwrotny komentarz

Negatywny
barttransport (53)
26-02-2017, 14:39
Po pierwsze ten Pan jest mega wielkim chamem słoma z butów . Pieniądze ma wpłacone na konto mam potwierdzenie a szyba która miała pojechać do jego klieta była nie przygotowana do transportu . Odradzam tego Dziada . 1 Meblościanka z okolic Kępna PL do Hythe CT2 14ND Anglia
Pokaż

Pozytywny
Jaraczewski (702)
21-02-2017, 10:11
Zdecydowanie polecam kontrahenta, sympatyczny, elastyczny i konkretny. 1 Meblościanka z okolic Kępna PL do Liverpool L6 3BZ Anglia

Pozytywny
Malwi-Trans (74)
27-01-2017, 12:09
Świetny kontakt tel,transakcja zakonczona sukcesem :) 1 Meblościanka z okolic Kępna PL do Glasgow G45 0ER
Pokaż

Pozytywny
MarekTravel (107)
15-11-2016, 05:30
Konkretny i zdecydowany zleceniodawca. Polecam i dziękuje za udana współpracę 3 meblościanki z okolic Kępna PL do Worcester UK
Pokaż

Porada

Które dane mogę zmienić?

Imię i nazwisko:
Jednoosobowa działalność : zmiana w zasadzie nie jest możliwa. Wyjątek: Można zmienić imię lub nazwisko, jeśli: błędnie zostało wpisane podczas rejestracji konta; nastąpiła zmiana stanu cywilnego; nastąpiła prawna zmiana imienia lub nazwiska. Zmianę taką musi zatwierdzić pracownik serwisu po przesłaniu skanu dowodu osobistego z nowymi danymi.
Spółki:  Możliwa jest zmiana osoby prowadzącej konto.


Telefon komórkowy – zmiana jest możliwa, jednak musi zostać zweryfikowana przez administratora.

Nazwa firmy
: zmiana możliwa tylko jeśli nie zmieniają się dane przedsiębiorcy (NIP, REGON, KRS). Zmiana ta wymaga ponownego nadesłania nowych dokumentów (z nową nazwą firmy)

Strona WWW
- zmiana możliwa


Adres firmy
: zmiana możliwa, należy przesłać zaktualizowany wpis do CEIDG/KRS ze zmianą adresu.

KRS:

Spółki – zmiana niemożliwa (nie dotyczy sytuacji, w której następuje zbycie przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części)

REGON:

Jednoosobowa działalność : zmiana jest możliwa. Jeśli użytkownik konta zakończył jedną działalność i rozpoczął nową, której jest jedynym właścicielem, może używać tego samego konta do prowadzenia dalszej działalności na Clicktrans.pl.
Spółki– zmiana niemożliwa (nie dotyczy sytuacji, w której następuje zbycie przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części)

NIP
:
Jednoosobowa działalność  : zmiana jest możliwa. Jeśli użytkownik konta zakończył jedną działalność i rozpoczął nową, której jest jedynym właścicielem, może używać tego samego konta do prowadzenia dalszej działalności na Clicktrans.pl.
Spółki– zmiana niemożliwa (nie dotyczy sytuacji, w której następuje zbycie przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części)

Opis firmy:
zmiana możliwa, brak danych kontaktowych w opisie.


Zobacz pozostałe porady