Profil użytkownika

kondra1005 (3)

100% Pozytywnych komentarzy

Zobacz komentarze

Data rejestracji: 21-06-2016
Pozytywne komentarze: 3
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 3
Ilość transakcji: 11
Ocena: 100/100

Opinie(3)

Typ Od Komentarz Dotyczy przesyłki Zwrotny komentarz

Pozytywny
VST_Logistics (123)
12-02-2018, 19:50
Duży Pozytyw, bardzo miły kontakt, towar dobrze zapakowany i przygotowany do transportu. Polecam i dziękuję za udana współpracę. Paleta do Holandii
Pokaż

Pozytywny
gbtrans (248)
20-09-2017, 23:03
Polecam.wszystko ok.swietny kontakt.pozdrawiam Paczka go Francji
Pokaż

Pozytywny
mkurier (58)
24-08-2017, 10:33
Wszystko w jak najlepszym porządku - zapłata zgodnie z umową i super kontakt ze zleceniodawcą - polecam!!! Dzięki za udaną transakcję!!! Pozdrawiam paczka do Hiszpani
Pokaż

Porada

Akceptacja Twojej oferty przez Zleceniodawcę

Zleceniodawca wybierając Twoją ofertę decyduje, że chce zlecić transport swojej przesyłki Tobie.
W momencie akceptacji Twojej oferty przez Zleceniodawcę zostaniesz o tym automatycznie poinformowany i otrzymasz jego dane kontaktowe na swoją skrzynkę e-mail. Jednocześnie Zleceniodawca otrzyma Twoje dane kontaktowe. Skontaktuj się z nim, aby zrealizować usługę transportową.

Pamiętaj, że Twoja oferta jest wiążąca. W momencie gdy Zleceniodawca zdecyduje się zaakceptować Twoją ofertę, nie będziesz poproszony o ponowne potwierdzenie swojej oferty. Akceptacja oferty oznacza zawarcie umowy między Tobą a Zleceniodawcą.

W momencie gdy Twoja oferta zostanie zaakceptowana, na Twoim koncie naliczana jest prowizja (dowiedz się więcej: Opłaty Przewoźników»)

Pamiętaj, aby wystawić komentarz i ocenę współpracy Zleceniodawcy (Jak wystawić komentarz Zleceniodawcy?). Poproś również Zleceniodawcę o wystawienie komentarza Tobie. To ważne, ponieważ dzięki pozytywnym komentarzom na Twojej stronie profilowej następni Zleceniodawcy będą o wiele chętniej wybierać Twoje oferty.

Jeżeli Twoja oferta nie jest już aktualna, pamiętaj aby ją wycofać (Jak wycofać ofertę?).

Zobacz pozostałe porady