Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo sprawna ekipa. Przyjechali z Gdańska do Olsztyna choć wypadł im wcześniejszy klient. Przeprowadzka wykonana szybko i bez problemów. Polecam wszystkim tego przewoźnika. Jarek

Kartony 31–50, Stół dębowy x 1, Materac podwójny x 1

Bardzo dobry kontakt od samego początku. Słowność i wszystko na czas. Bardzo polecam!

Kartony 11–20

Sto procent polecam. Świetna współpraca.

Kartony 1–5, Telewizor średni(od 30 "do 40") x 1

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować przeprowadzkę

Zmiany miejsca zamieszkania zwykle łączymy z rozgardiaszem, nieprzyjemną atmosferą a także niekończącą się listą zadań które trzeba załatwić. Jednak dobrze zaplanowana zmiana mieszkania będzie przebiegać bez przeszkód oraz płynnie. Jedyne, co musisz zrobić, to ułożyć plan działania, rzeczowo a także z opanowaniem przystąpić do pakowania wszystkiego, co chcemy przenieść a także zdecydować się na zaufanego przewoźnika.

 

Pakowanie oraz ochrona dobytku

Organizując dobytek na czas przeprowadzki należy zadbać o to, żeby nasze paczki były uporządkowane oraz podpisane. Najlepiej sporządzić spis dobytku, który chcemy przewieźć. Dzięki temu będziesz mieć spokojny umysł, wiedząc, że twoje przedmioty przybyły do nowego domu. Zmiany mieszkania często są związane z transportem dużej liczby rzeczy, włączając w to te niewielkich rozmiarów, nie sposób więc o niczym nie zapomnieć. Mądrym ruchem będzie również podpisanie każdej torby czy paczki. Usprawni to wypakowywanie kartonów w nowym miejscu. Ponadto, szukając przewoźnika przyda ci się dużo szczegółowych danych na temat przedmiotów, które wejdą w skład zlecenia. Osoba zajmująca się przewozem powinna znać ilość a także wielkość sprzętów i pakunków. Przygotowanie spisu jest zatem konieczne. 

Należy również zadbać o właściwe zabezpieczenie transportowanych rzeczy. Szczególnej uwagi wymagają delikatne przedmioty, choćby elementy szklane, instalacje artystyczne, ceramika, a także część mebli. Najbezpieczniejszym sposobem zabezpieczenia będzie zawinąć je folią bąbelkową, można również wykorzystać tekturę oraz gruby i miękki materiał. Jeśli chodzi o meble, sprawdź, czy możesz je rozmontować. Meble w częściach szybciej zapakujesz do samochodu transportującego, maleje także prawdopodobieństwo uszkodzenia. Jednak nie każde meble można rozmontować, z kolei innym razem okazuje się to zbędne, jak kiedy zarówno mieszkanie, z którego się wyprowadzamy, jak i miejsce docelowe są zlokalizowane nie na piętrze. Planując przewóz mebli w całości, sprawdź, czy są dość wąskie, aby zmieścić je w windzie i w wejściu. Owiń miękkimi materiałami wszystkie delikatne jak również ruchome fragmenty, zabierz wszystko z półek i szuflad.

Przy pakowaniu mniejszych przedmiotów, takich jak czasopisma, CD, porcelana, elementy ozdobne i tak dalej przydadzą się kartony. Na pewno zastosowanie znajdzie duża liczba pudeł, której większość osób zwykle nie posiada. Musisz więc zakupić kartonowe pudła albo zapewnić sobie odpowiednią ilość kartonów w inny sposób. Niejednokrotnie sklepy chętnie rozdają kartony, pozostałe po dostawach produktów. Zawitaj więc do znajdujących się nieopodal sklepów aby zapytać czy nie chcieliby pozbyć się niewykorzystywanych już kartonowych pudeł. Ten sposób jest nie tylko darmowy, ale też ekologiczny. Kolejnym rozwiązaniem może być kupno kartonowych pudeł. Znajdziesz je w niektórych sklepach remontowych a także w Internecie. Do pakowania drobnych rzeczy i przedmiotów tekstylnych, na przykład ubrań czy pościeli, przydadzą się również torby z materiału albo worki. Worki są bardziej ekonomiczne oraz dostępne w większej ilości sklepów, jednak torby mocniejsze a przy tym wygodniejsze. Unikaj przewożenia w ten sposób rzeczy kruchych. Istnieje prawdopodobieństwo, że takie opakowania pękną oraz że przewożony ładunek z nich wypadnie na drodze.

Sprzęty AGD, na przykład l

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki Kędzierzyn-Koźle już od 150!

Zleć przeprowadzkę