Clicktrans działa bez zmian! Możesz zlecić dowolną przesyłkę, a Przewoźnicy mogą składać oferty. W trosce o bezpieczeństwo naszej społeczności aktywnie monitorujemy sytuację. Więcej >>

Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport części lub akcesoriów pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą części i akcesoria.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 114 641 000 zł zaoszczędziliście z nami 114 641 000 zł 114 641 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 097 000 wystawionych przesyłek 1 097 000 wystawionych przesyłek 1 097 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
55 000 przewoźników 55 000 przewoźników 55 000 przewoźników

Niedawno przewiezione części pojazdów i akcesoria:

Największy serwis
aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam

Tylny błotnik renault clio

Klient: Dariusz K.
,
Trasa: Kraków - Marki

Szybko i sprawnie! Kierowca cały czas w kontakcie, na czas, bez sciemy i opóźnień! Polecam!

4 koło 19 cali

Klient: Teresa M.
,
Trasa: Harrogate - Gryfice

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Opisując sposoby transportu pojazdów, nie można pominąć kategorii takiej jak akcesoria i części aut. Jeśli kupiliśmy nową bądź używaną część auta, możliwe że potrzebujmy przewozu. Może się również zdarzyć, że zmuszeni będziemy przetransportować zarówno samochód, jak i akcesoria z nim powiązane. W tej sytuacji można zdecydować się na skorzystanie z usług firm transportowych dostępnych w giełdzie transportowej Clicktrans.pl.

Organizując transport dla posiadanych części, musimy wziąć pod uwagę stan, w jakim są części. Rodzaj transportu będzie bardzo znaczący w przypadku zniszczonych komponentów, bo może wymagać dodatkowych działań po stronie wybranego przewoźnika. Części zdekompletowane bądź o nietypowym kształcie dobrze transportować poprzez holowanie. Przygotowując je do przewozu warto umieścić towar na przyczepie przy pomocy specjalnego urządzenia bądź maszyny. Typ oraz kondycja przewożonych komponentów ma również wpływ na ilość czasu, jaki firma przewozowa będzie musiała poświęcić na ładunek a także rozładunek przewożonego ładunku. Dlatego kluczowe jest szczegółowe poinformowanie zleceniobiorcy o wszystkich szczegółach związanych z akcesoriami, które zamierzamy przewieźć. Firma może potrzebować więcej czasu na przygotowanie właściwych pojazdów. Aby uniknąć opóźnień lub nieporozumień, zalecamy ze stosownym wyprzedzeniem przedstawić firmie transportowej wszelkie wymagania.

Realizacja udanego transportu wymaga zagwarantowania właściwego sposobu zapakowania. W tym celu należy zaopatrzyć się w solidne materiały chroniące części w trakcie transportu. Najłatwiejszym sposobem będzie zapakowanie rzeczy w opakowania kartonowe, które można znaleźć w wielu sklepach. Elementy mające ostre brzegi możesz dla ochrony okryć makulaturą. Dodatkową ochronę zapewni folia piankowa a także użycie tworzyw amortyzujących przewożony towar. Tak przygotowany karton trzeba jedynie okryć taśmą klejącą

Wystawiając ogłoszenie na przewóz części i akcesoriów samochodowych, pamiętajmy o zawarciu niezbędnych informacji, od których będzie zależało zaproponowanie korzystnej wyceny. Warto rozpocząć od wskazania rozmiaru przewożonych części lub akcesoriów. Aby otrzymać odpowiednią wycenę przewozu, podaj ciężar, długość i szerokość pakunku. Wybranie idealnego opakowania do akcesoriów zależy od liczby rzeczy, które planujemy wysłać. W zależności od rozmiaru przesyłki, przewoźnik może zaproponować transport na palecie, zapakowane w kartonie lub w mniejszym pudełku. Istotnym wyznacznikiem udanego przewozu będzie również odpowiednie przygotowanie akcesoriów samochodowych do przewozu. Używane komponenty samochodowe muszą zostać opróżnione ze wszystkich płynów i wyczyszczone z resztek smaru. Wszelkie małe elementy należy dokładnie zabezpieczyć przed przewozem.

W dalszej części tekstu prezentujemy przykładowe zlecenia przewozu części oraz pojazdów zrealizowanych za pośrednictwem Clicktrans:

Części koparki z Danii do Polski

Komponenty o wadze 1300 kilogramów były przewiezione na dystansie 1132 kilometrów za 1700 zł.

Silnik na terenie Polski

Na trasie Witkowo-Katowice o dystansie 366 kilometrów zrealizowano przewóz silnika na palecie o masie 650 kg. Zleceniodawca zdecydował się na ofertę wynoszącą 600 zł.

Szukasz transportu?

Transport części pojazdów Reda już od 30 zł!

Zleć transport części pojazdów