Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnio przewiezione:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Rewelacja! Idealny kontakt z przewoźnikiem, towar dostarczony w idealnym stanie. Gorąco polecam.

Szyszki

Bardzo dobry kontakt od samego początku. Słowność i wszystko na czas. Bardzo polecam!

Kartony 11–20

usluga wykonana jak najleoiej ,dostawa na czas zgidnie z ustaleniami

Paleta EUR 2 120x100 cm x 9

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Planowanie transportu standardowymi sposobami może nastręczyć trudności, szczególnie przy przesyłkach o ponadnormatywnych gabarytach. Zatrudnienie pojedynczego przewoźnika często wymusza na nas spełnienie określonych wymogów wymiarowych lub też określonego typu przygotowania do transportu. W takich przypadkach pomocne jest zatrudnienie firmy dysponującej dodatkowym zapleczem transportowym takim jak, pojazdy przygotowane konkretnie do przewozu nietypowych ładunków (jak na przykład maszyn przemysłowych) i doświadczeniem w przewożeniu niestandardowych zleceń przewozowych. Bogaty wybór zleceniobiorców trudniących się wszelkimi typami transportu dostarczają giełdy transportowe, z pomocą których zarówno klienci szukający transportu, jak i przewoźnicy mogą zawrzeć korzystną dla obu stron transakcję.

Właściwy tytuł i opis i wystawienie przesyłki na giełdzie ładunków ułatwia dotarcie z niemal każdym ogłoszeniem do przewoźników oferujących konkretny rodzaj przewozu. W serwisie Clicktrans np. znajduje się trzynaście różnych kategorii. Porządkowanie ładunków w kategoriach pomaga odnaleźć się zarówno zleceniodawcom, jak i przewoźnikom używającym serwisu w ładunkach najczęściej transportowanych i często szukanych przez przewoźników. W wypadku braku odpowiedniego opisu przedmiotu zlecenia, dostępna jest także dodatkowa sekcja do wystawiania „Innej przesyłki”.

Największą kategorię ładunków stanowią samochody. Zleceniodawcy wystawiający ten typ ogłoszeń szukają zarówno przewozu krajowego, jak również przewozu za granicę dla aut o rozmaitych gabarytach. Inne pojazdy, które można przesłać za pośrednictwem serwisu, to motocykle i skutery czy jachty. Ponadto, zorganizujesz przewóz nietypowych pojazdów, na przykład pojazdy zabytkowe, skutery wodne a nawet samoloty.

Jednym z ważniejszych zadań serwisów przewozowych jest zlecanie transportu firmom, które dysponują wolnym miejscem podczas wykonywania kursu na określonej trasie. Dzięki temu przewoźnik zmniejsza tak zwane „puste przebiegi” w swoim pojeździe, a klient zyskuje niższą cenę transportu dla swojej przesyłki. Różne rodzaje przesyłek posegregowane w odniesieniu do specyfiki pojazdu dobrze dostosowanego do transportu zostały umieszczone w sekcji „Ładunki”.

Sporym zainteresowaniem mogą się pochwalić również przewozy paczek oraz palety. Tutaj zatrudnienie przewoźnika z pomocą giełdy transportowej

stanowi ciekawą alternatywę dla zatrudnienia kuriera. Przewagą takiego wyboru będzie bardziej personalizowane podejście oraz szansa na omówienie z wybraną firmą uzupełniających usług wewnątrz zlecenia.  

Coraz powszechniejsze staje się również znajdowanie firm transportowych do transportu mebli oraz przenosin na giełdach transportowych. W ten sposób można znaleźć stosunkowo korzystną finansowo cenę pełnej usługi, zwykle wliczającej potrzebną pomoc, taką jak pomoc podczas załadowywania i rozładunku, ze strony przewoźnika.

Dość popularną kategorią zleceń są zlecenia wystawiane w kategorii „Maszyny i sprzęt”. W tej sekcji zawierają się zarówno potrzebujące bardziej zaawansowanych metod transportu sprzęty, jak maszyny rolnicze, jak i jednostkowe przedmioty biurowe i ogrodowe.

Na giełdzie transportowej znajdzie się dużo miejsca dla niestandardowych zleceń. Ładunki potrzebujące nietypowych zabezpieczeń na drodze, takie jak wyroby szklane lub dzieła sztuki, mogą pojawić się wśród zleceń pod kategorią „Specjalnej ostrożności”. Oprócz tego, właściciele psów i kotów znajdą wsparcie w organizowaniu profesjonalnego i bezpiecznego przewozu dla swoich zwierzaków.

Szukasz transportu?

Transport Estonia już od 100 zł!

Zleć transport