Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki rury do odciągu   Mogę podjechać też pod a4 kraków
rury do odciągu Mogę podjechać też pod a4 kraków

Skąd:

Belgia, Zandhoven

Dokąd:

Polska, Zabrze
Cena:
246,00 zł

Oszczędność:

121 zł
Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Belgia, Beveren

Dokąd:

Polska, Łódź
Cena:
751,00 zł

Oszczędność:

322 zł
Przesyłki Kabina minikoparki
Kabina minikoparki

Skąd:

Belgia, Torhout

Dokąd:

Polska, Halinów
Cena:
1 230,00 zł

Oszczędność:

606 zł
Przesyłki Koparka kołowa
Koparka kołowa

Skąd:

Belgia, Vleteren

Dokąd:

Polska, Mielec
Cena:
8 570,00 zł

Oszczędność:

7 012 zł
Przesyłki Paleta z zaworami  x 1, Narzędzia x 1, Paleta falowniki  x 1, Półpaleta pompy hydrauliczne  x 1
Cena:
2 433,00 zł

Oszczędność:

1 762 zł
Przesyłki Skoczek  x 1, Agregat prądotwórczy  x 1
Skoczek x 1, Agregat prądotwórczy x 1

Skąd:

Belgia, Antwerpen

Dokąd:

Polska, Krasnystaw
Cena:
450,00 zł

Oszczędność:

415 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko jak najbardziej ok, polecam!

Maszyna cnc

,
Trasa: Sandomierz - Kęty

wszystko sprawnie

Piła DeWALT Szukam osób do stałej wspópracy ewentualnie Kraków

Klient: Konrad F.
,
Trasa: Wittlich - Wieprzec

Mam ogromną przyjemność wystawić ocenę prawdziwemu "Profesjonaliście" Serdecznie polecam tego przewoźnika. Zaangażowanie, profesjonalizm, szczerość no i co najważniejsze zdroworozsądkowe podejście. Człowiek "Orkiestra". POLECAM 100% !!!!!

Piaskarka komorowa

Klient: Andrzej C.
,
Trasa: Ełk - Kościan

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego wymiary oraz rodzaj wykorzystania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam otrzymać atrakcyjne oferty transportu.

Transportowane ładunki często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające ostrożnego traktowania w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń często potrzebują specjalnego sprzętu, aby zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio zaplanowany i umiejętnie wykonany, by zapobiec ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny potrzebują dopasowania rozwiązań ułatwiających realizację przewozu na poszczególnym etapie, począwszy od załadunku. W licznych sytuacjach do transportu sprzętu właściwe będą standardowe pojazdy, sprawdzające się także w transporcie innych ładunków, np. platformy bądź kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas niezbędny do zorganizowania transportu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport wtryskarki czy wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie oraz niezagrożone przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, samochody dostawcze, oraz każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Istotne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek oraz rozładunek, takie jak: wózki widłowe, podnośniki czy platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, charakteru przewozu, rodzaju maszyny a także przeznaczenia ładunku.

Koszt transportu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą również opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także inne dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest szczególnie ważne w przypadku urządzenia niestandardowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego towaru, należy przekazać jak najwięcej informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Dokładne podliczenie kosztów składających się na całość realizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały również zakładane terminy realizacji przewozu. Uzupełnieniem publikowanego zlecenia przewozowego są zdjęcia ładun

Szukasz transportu?

Transport maszyn Belgia już od 350 zł!

Zleć transport maszyn