Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka x 2, Część samochodowa x 4
Paczka x 2, Część samochodowa x 4

Skąd:

Belgia, Blankenberge

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

236 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Belgia, Dilsen-Stokkem

Dokąd:

Polska, Legnica
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

296 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Belgia, Hasselt

Dokąd:

Polska, Łódź
Cena:
552,00 zł

Oszczędność:

648 zł
Przesyłki Komplet Opon( 4 sztuki )
Komplet Opon( 4 sztuki )

Skąd:

Belgia, Bruksela

Dokąd:

Polska, Chełm
Cena:
330,00 zł

Oszczędność:

270 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Belgia, Grimbergen

Dokąd:

Polska, Tychy
Cena:
51,00 €

Oszczędność:

42 €
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Belgia, Tielt

Dokąd:

Polska, Lębork
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

225 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo dobra współpraca i sprawny transport. Ofertę otrzymałem kilka minut po wystawieniu ogłoszenia. Całość transakcji oceniam jako strzał w dziesiątkę. Gorąco polecam!

Paczka x 2

,
Trasa: Warszawa - Stare Babice

Wszystko sprawnie. Bardzo dobry kontakt . Pomocny przy załadunku i rozładunku. POLECAM !

Paczka

,
Trasa: Kalej - Głogówek

Szybko, punktualnie, bardzo dobra współpraca. Bardzo polecam.

Paczka

,
Trasa: Gdynia - Łódź

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zamówić przewóz paczki, opublikuj ogłoszenie na naszej stronie. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Zleć transport” i uzupełnisz formularz. Nie zapomnij o wybraniu odpowiedniej kategorii. Opisz szczegółowe wymiary pakunku albo paczek, w sytuacji gdy jest ich więcej. Ustal wagę. Dane te są niezwykle istotne dla oferentów, muszą oni wiedzieć, ile miejsca zajmie Twoja przesyłka, aby móc zdecydować, czy mogą ją zabrać. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są ważne w przypadku niedużych paczek, jednakże nawet gdy paczka jest drobna, należy dokładnie ją przedstawić. Firmy przewozowe z reguły transportują sporo przesyłek jednocześnie, dlatego powinny mieć informację o tym, jak wielka jest każda z nich. Wpisz adres odbioru i dostarczenia paczki, najlepiej ustaw również terminy. Szczegóły można dogadać z przewoźnikiem później, ale jeśli wiesz wszystko już podczas publikowania ogłoszenia, możesz je dodać w formularzu i podać nawet godzinę, w której możliwy jest odbiór paczki. 

W przypadku gdy w opakowaniu znajdują się rzeczy delikatne bądź wymagające zapewnienia szczególnych warunków podczas przewozu, powiadom o tym zleceniobiorcę. Dotyczy to na przykład przesyłek zawierających szklane elementy, naczynia ceramiczne, instrumenty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze czy inne przedmioty, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Spakowanie i ochrona paczek

Paczki muszą być właściwie chronione. Firmy przewozowe i kurierskie zwykle wymagają zabezpieczenia paki przez zleceniodawcę. Poprawne przygotowanie pakunku jest więc ważne z niemałej liczby powodów. Jeśli paczka zostanie uszkodzona po drodze, a została poprawnie ochroniona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o opakowanie paczki pozwoli Ci uniknąć nieporozumień w razie uszkodzenia. Ponadto, oczywiście, każdy pragnie takich zniszczeń uniknąć więc to jest najważniejszym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być właściwie zabezpieczona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają rozmiar i waga przedmiotów przeznaczonych do transportu. Paczki zwykle kojarzy się z opakowaniami kartonowymi i pudłami. Sporo osób ma w mieszkaniu jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z poprzednich zakupów pochowane gdzieś w kącie. Takie kartony z reguły warto wykorzystać, jednak trzeba mieć pewność, że są dobrej jakości. Jeśli nie posiadasz w domu żadnych opakowań z kartonu, możesz kupić je w sklepie budowlanym lub w internecie. Kolejnym sposobem jest udanie się do pobliskiego sklepu spożywczego bądź dyskontu i spytanie obsługi, czy posiada jakieś zbędne tektury. Dyskonty zwykle pozbywają się kartonów zaraz po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont odbiera dostawy i wybrać się do niego od razu po tym. Wszelkie kartony i tak są wyrzucane, więc użycie ich jest eko oraz szczególnie praktyczne. Jednak, korzystając z kartonów znalezionych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo mieć pewność, że są wytrzymałe oraz nie mają żadnych wad. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, byś na paczce dodał/a dane odbiorcy, istotne jest również usunięcie wszystkich niepotrzebnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników firmy. Na powierzchni używanych już opakowań nierzadko są różnego rodzaju przylepki, napisane pisakiem teksty itp. Każde oznaczenia musisz usunąć i zamieścić tylko adres miejsca docelowego. Skutecznym sposobem jest wypisanie adresu na niekolorowej kopercie i przyklejenie jej na powierzchni kartonu. Miejsce doręczenia możesz wypisać również

Szukasz transportu?

Transport paczek Belgia już od 80 zł!

Zleć transport paczek