Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki nagrzewnica
nagrzewnica

Skąd:

Holandia, Beesd

Dokąd:

Polska, Pruszków
Cena:
548,00 zł

Oszczędność:

643 zł
Przesyłki Piła taśmowa
Piła taśmowa

Skąd:

Holandia, Haarlemmermeer

Dokąd:

Polska, Człuchów
Cena:
850,00 zł

Oszczędność:

616 zł
Przesyłki Foliarka
Foliarka

Skąd:

Holandia, Katwijk

Dokąd:

Polska, Oława
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

352 zł
Przesyłki Piła
Piła

Skąd:

Holandia, Amsterdam

Dokąd:

Polska, Jarosław
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

491 zł
Przesyłki wiertarka, wkrętarka
wiertarka, wkrętarka

Skąd:

Holandia, Roosendaal

Dokąd:

Polska, Radom
Cena:
280,00 zł

Oszczędność:

329 zł
Przesyłki winda masztowa budowlana
winda masztowa budowlana

Skąd:

Holandia, Zevenbergen

Dokąd:

Polska, Długie
Cena:
1 000,00 zł

Oszczędność:

1 041 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

polecam przewoznika

POJEMNIK

Klient: Piotr S.
,
Trasa: Praga - Niegów

Wszystko jak należy. POLECAM z czystym sumieniem. Warto postawić na tego przewoźnika.

Kompresor x 1, Maszyna1 (EKR) x 1, Maszyna2 (OVE) x 1, Maszyna3 (IOA) x 1, Maszyna4 (PP) x 1

Klient: Mariusz P.
,
Trasa: Stalowa Wola - Wrocław

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy piły do metalu. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty oraz rodzaj wykorzystania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie zlecenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty transportu.

Transportowane maszyny często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego obchodzenia się w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zazwyczaj potrzebują specjalistycznego sprzętu, by zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze przemyślany i kompetentnie wykonany, aby zapobiec ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego typu urządzenia wymagają dostosowania rozwiązań ułatwiających wykonanie przewozu na każdym etapie, począwszy od załadunku. W licznych przypadkach do przewozu urządzeń odpowiednie będą standardowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. platformy bądź kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas potrzebny do zorganizowania transportu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport wtryskarki bądź koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie i bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, pojazdy dostawcze, oraz każdego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, takie jak: wózki widłowe, podnośniki bądź platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki transportu, rodzaju maszyny oraz przeznaczenia ładunku.

Koszt przewozu jest uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia zleceń oraz pozostałe dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających ubezpieczenie przewozu, co jest wyjątkowo istotne w przypadku urządzenia niestandardowego, o większych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego towaru, warto podać jak największą liczbę informacji na temat maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały również zakładane daty organizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego ogłoszenia przewozowego są zdjęcia ładunku. Im więcej d

Szukasz transportu?

Transport maszyn Holandia już od 350 zł!

Zleć transport maszyn