Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Holandia, 's-Hertogenbosc (...)

Dokąd:

Polska, Paczków
Cena:
180,00 zł

Oszczędność:

166 zł
Przesyłki Paczka x 5
Paczka x 5

Skąd:

Holandia, Dordrecht

Dokąd:

Polska, Przemyśl
Cena:
300,00 €

Oszczędność:

277 €
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Holandia, Tilburg

Dokąd:

Polska, Lubin
Cena:
160,00 zł

Oszczędność:

167 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Holandia, Waddinxveen

Dokąd:

Polska, Storlus
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

398 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Holandia, Utrecht

Dokąd:

Polska, Strzelce Opolsk (...)
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

293 zł
Przesyłki Paczka x 10
Paczka x 10

Skąd:

Holandia, Hoogvliet Rotte (...)

Dokąd:

Polska, Radom
Cena:
900,00 zł

Oszczędność:

937 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam tego użytkownika :)

Paczka x 4

,
Trasa: Leicester - Gdynia

Duży Pozytyw!!! Rzeczowe ustalenia, wspaniała komunikacja oraz konkretne i solidne podejście do sprawy - profesjonalizm pod każdym względem! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Rower x 1, Paczka x 1

,
Trasa: Lublin - Harbutowice

Polecam przewoźnika, wszystko super, profesjonalnie, sympatycznie i komunikatywnie !

Paczka

Klient: Łukasz K.
,
Trasa: Wrocław - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zlecić transport pakunku, opublikuj ogłoszenie w naszym serwisie. Wystarczy, że wejdziesz w podstronę „Zleć transport” a potem uzupełnisz formularz. Nie zapomnij o kliknięciu właściwej kategorii. Opisz dokładne wymiary paczki lub paczek, w sytuacji gdy jest ich większa liczba. Ustal wagę. Dane te są niezwykle ważne dla oferentów, muszą oni być świadomi, jak dużo przestrzeni zajmie Twoja przesyłka, aby móc zdecydować, czy mogą to załadować. Tylko z pozoru rozmiary nie są ważne w przypadku niedużych paczek, mimo tego nawet gdy przesyłka jest mała, trzeba dokładnie ją przedstawić. Firmy przewozowe często przewożą wiele przesyłek jednocześnie, dlatego powinny mieć informację o tym, jak spora jest każda z nich. Podaj adres załadunku oraz dostawy przesyłki, najlepiej wyznacz również daty. Detale można uzgodnić z przewoźnikiem w przyszłości, ale jeśli znasz je już podczas publikowania zlecenia, możesz je dodać na stronie oraz określić nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór ładunku. 

Jeżeli w paczkach są rzeczy delikatne lub potrzebujące zapewnienia szczególnych warunków w trakcie przewozu, poinformuj o szczegółach przewoźnika. Tyczy się to m.in. przesyłek zawierających szklane elementy, naczynia ceramiczne, instrumenty muzyczne, urządzenia elektroniczne, żywność bądź inne rzeczy, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Spakowanie oraz ochrona paczek

Ładunki powinny być odpowiednio chronione. Firmy przewozowe oraz kurierskie zwykle wymagają zabezpieczenia paki przez zleceniodawcę. Poprawne spakowanie przesyłki jest przez to ważne z kilku powodów. Gdy przesyłka zostanie zniszczona po drodze, a była poprawnie zabezpieczona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność jest po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o opakowanie przesyłki ochroni przed uniknięciem sporów w razie zniszczenia. Poza tym, oczywiście, każdy pragnie tego typu zniszczeń uniknąć więc to jest najważniejszym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być właściwie ochroniona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar i waga przedmiotów przeznaczonych do przewozu. Paczki zwykle łączy się z opakowaniami kartonowymi i pudłami. Sporo osób ma pod dachem jakieś kartony – pozostałości z poprzednich zakupów schowane gdzieś w kącie. Takie kartony zazwyczaj warto wykorzystać, lecz należy mieć pewność, że są w dobrym stanie. Jeśli nie posiadasz w mieszkaniu żadnych opakowań z kartonu, możesz kupić je w sklepie z artykułami budowlanymi albo w internecie. Innym sposobem jest udanie się do pobliskiego spożywczaka czy hipermarketu i spytanie pracownika, czy posiada jakieś niepotrzebne kartony. Sklepy zwykle pozbywają się opakowań od razu po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i wybrać się do niego zaraz po tym. Takie kartony i tak są wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest eko i szczególnie praktyczne. Wciąż, używając opakowań wyszukanych na strychu czy w piwnicy, musisz dodatkowo upewnić się, że są mocne oraz nie posiadają żadnych wad. Kurier będzie wymagać od Ciebie, abyś na opakowaniu umieścił/a dane odbiorcy, istotne jest też usunięcie wszelkich niepotrzebnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na powierzchni używanych już kartonów często znajdują się różnego rodzaju przylepki, napisane długopisem teksty i tak dalej. Wszystkie te oznaczenia musisz usunąć i zamieścić jedynie adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest napisanie adresu na białej kopercie a następnie naklejenie jej na ścianie opakowania. Miejsce doręczenia możesz wypisać także czarnym, grubym mar

Szukasz transportu?

Transport paczek Holandia już od 80 zł!

Zleć transport paczek