Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Liofilizator
Liofilizator

Skąd:

Słowenia, Rače

Dokąd:

Polska, Międzyrzecz
Cena:
2 000,00 zł

Oszczędność:

1 846 zł
Przesyłki Podnośnik płytowy nożycowy
Podnośnik płytowy nożycowy

Skąd:

Polska, Przeźmierowo

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Odciąg wiórów
Odciąg wiórów

Skąd:

Polska, Łabuńki Pierwsz (...)

Dokąd:

Polska, Sobolewo
Cena:
837,00 zł

Oszczędność:

359 zł
Przesyłki Montażownica do opon Hofmann monty  2200  x 1, ,urządzenie do geometri 3D JohnBean Prism x 1
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

394 zł
Przesyłki Ścielarka
Ścielarka

Skąd:

Polska, Skórznice

Dokąd:

Polska, Bułaków
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

448 zł
Przesyłki Pług śnieży
Pług śnieży

Skąd:

Dania, Roskilde

Dokąd:

Polska, Trzebieszewo
Cena:
1 230,00 zł

Oszczędność:

891 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

szybko, sprawnie bardzo dobry kontakt z przewoźnikiem. Polecam

PIŁA PRZECINARKA

Klient: Mateusz L.
,
Trasa: Szczecin - Zabrze

Super obsługa ,rano była zgłoszona usługa ,po południu już był odbiór , także wszystko ok .Polecam

Rama do klejenia drewna

Klient: Marek D.
,
Trasa: Bór Zajaciński - Siemirowice

Wszystko jak najbardziej ok, polecam!

Maszyna cnc

,
Trasa: Sandomierz - Kęty

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty i rodzaj zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie zlecenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty transportu.

Przewożone ładunki często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające szczególnego traktowania w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń często potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze przemyślany i kompetentnie wykonany, aby przeciwdziałać ewentualnym uszkodzeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny wymagają dopasowania rozwiązań usprawniających realizację transportu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W wielu sytuacjach do przewozu urządzeń odpowiednie będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. platformy czy kontenery. Może się jednak okazać, że towar, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z racji na czas niezbędny do zorganizowania transportu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport granulatora bądź koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie oraz bezpieczne przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, samochody dostawcze, oraz każdego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są także dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek oraz rozładunek, takie jak: wózki widłowe, dźwigi bądź platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do przewozu jest sprawą indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki przewozu, rodzaju urządzenia oraz przeznaczenia ładunku.

Koszt transportu jest uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest wyjątkowo ważne w przypadku sprzętu niestandardowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego towaru, należy podać jak najwięcej informacji na temat maszyny lub sprzętu, który posiadamy. Rzetelne podsumowanie kosztów składających się na całość realizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały również przewidywane daty realizacji przewozu. Uzupełnieniem publikowanego zlecenia przewozowego będą zdjęcia ładunku. Im więc

Szukasz transportu?

Transport maszyn Słowenia już od 350 zł!

Zleć transport maszyn