Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Część samochodowa x 4
Część samochodowa x 4

Skąd:

Polska, Miejsce Piastow (...)

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
199,00 zł

Oszczędność:

234 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Temmels
Cena:
340,00 zł

Oszczędność:

399 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

340 zł
Przesyłki Paczka x 10, Worek x 1
Paczka x 10, Worek x 1

Skąd:

Francja, Saint-Denis

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
726,00 zł

Oszczędność:

756 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Niedermurach
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

197 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Lipno

Dokąd:

Holandia, Meierijstad
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

43 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko poszło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Polecam

Paczka x 3

,
Trasa: Starogard Gdański - Limanowa

Bardzo Miły, Wesoły, Wiarygodny i konkretny przewoźnik. Punktualny utrzymuje bardzo dobry kontakt telefoniczny przy realizacji. Naprawdę Godny polecenia. Na pewno jeszcze skorzystam z jego usług.

Paczka

,
Trasa: Lyon - Zgorzelec

wszystko ok, polecam

Paczka

,
Trasa: Marsylia - Bochnia

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zlecić przewóz paczki, opublikuj ogłoszenie na naszej stronie. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Zleć transport” a potem wypełnisz formularz. Pamiętaj o wybraniu właściwej kategorii. Opisz dokładne wymiary paczki albo paczek, w sytuacji gdy jest ich większa liczba. Określ wagę. Informacje te są bardzo istotne dla oferentów, muszą oni być świadomi, jak dużo miejsca zajmuje Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy mogą ją przewieźć. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są istotne w przypadku niedużych przesyłek, jednakże nawet gdy paczka jest mała, warto szczegółowo ją opisać. Firmy przewozowe często przewożą wiele paczek razem, dlatego muszą wiedzieć, jak wielka jest każda z nich. Podaj adres załadunku i dostawy przesyłki, najlepiej wyznacz również terminy. Konkrety można uzgodnić z przewoźnikiem później, ale gdy znasz je już podczas publikowania zlecenia, możesz je umieścić w formularzu oraz określić nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór paczki. 

W przypadku gdy w opakowaniu znajdują się przedmioty delikatne albo wymagające zapewnienia wyjątkowych warunków podczas przewozu, powiadom o szczegółach zleceniobiorcę. Dotyczy to m.in. ładunków zawierających szklane elementy, naczynia ceramiczne, sprzęty muzyczne, sprzęt elektroniczny, artykuły spożywcze czy inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Spakowanie oraz ochrona paczek

Paczki powinny być odpowiednio chronione. Firmy przewozowe oraz kurierzy zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paczki przez klienta. Odpowiednie przygotowanie przesyłki jest więc istotne z kilku powodów. Gdy przesyłka zostanie zniszczona w trasie, a została odpowiednio ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Podsumowując dbałość o zapakowanie paczki ochroni przed uniknięciem sporów w przypadku zniszczenia. Ponadto, naturalnie, każdy chce tego typu uszkodzeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego poszczególna paczka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają wielkość oraz ciężar przedmiotów przeznaczonych do transportu. Paczki zazwyczaj kojarzy się z opakowaniami kartonowymi i pudełkami. Wiele osób ma pod dachem jakieś kartony – pozostałości z poprzednich zakupów pochowane gdzieś w kącie. Takie opakowania z reguły można wykorzystać, lecz trzeba mieć pewność, że są dobrej jakości. Jeżeli nie masz w mieszkaniu żadnych kartonów, możesz znaleźć je w sklepie z artykułami budowlanymi albo sklepach internetowych. Kolejnym sposobem jest udanie się do pobliskiego spożywczaka bądź hipermarketu i zapytanie obsługi, czy ma jakieś niepotrzebne tektury. Sklepy zwykle pozbywają się kartonów chwilę po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont ma dostawy i wybrać się tam od razu po tym. Wszelkie kartony i tak są wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne oraz bardzo praktyczne. Wciąż, korzystając z kartonów wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz także mieć pewność, że są mocne oraz nie mają żadnych uszkodzeń. Firma kurierska będzie oczekiwać od Ciebie, byś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, ważne jest też usunięcie wszelkich niepotrzebnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników firmy. Na zewnątrz używanych już opakowań często znajdują się różne przylepki, zapisane pisakiem teksty itp. Wszystkie te pozostałości musisz usunąć i umieścić tylko adres miejsca docelowego. Dobrym sposobem jest napisanie adresu na białej kopercie i przyklejenie jej na ścianie opakowania. Adres możesz napisać również czarnym, niecienkim markerem. Najważniejsze,aby by

Szukasz transportu?

Transport paczek Słowenia już od 80 zł!

Zleć transport paczek