Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Czechy, Praga

Dokąd:

Polska, Kęty
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

491 zł
Przesyłki Paczka x 7
Paczka x 7

Skąd:

Czechy, Praga

Dokąd:

Polska, Lipinki
Cena:
490,00 zł

Oszczędność:

510 zł
Przesyłki Paczka x 5
Paczka x 5

Skąd:

Czechy, Praha 4

Dokąd:

Słowacja, Svinia
Cena:
500,00 zł

Oszczędność:

281 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Czechy, Nivnice

Dokąd:

Polska, Nowe Miasto Lub (...)
Cena:
500,00 zł

Oszczędność:

587 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Czechy, Moravičany

Dokąd:

Polska, Jasło
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

129 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Temmels
Cena:
340,00 zł

Oszczędność:

399 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo szybko i sprawnie , super, konkretny przewoźnik .

Paczka

Klient: Iwona D.
,
Trasa: Jelenia Góra - Gostynin

wszystko bardzo profesjonalnie, gorąco polecam

Paczka

,
Trasa: Warszawa - London

Bardzo szybko,sprawnie ,świetny kontakt - polecam każdemu!!!

Paczka

Klient: Mateusz L.
,
Trasa: Grabowo-Skorupki - Chechło Pierwsze

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić transport pakunku, wystaw ogłoszenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że wejdziesz w podstronę „Zleć transport” i uzupełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o wybraniu właściwej kategorii. Opisz dokładne wymiary pakunku albo paczek, jeśli jest ich większa liczba. Określ wagę. Informacje te są szczególnie ważne dla przewoźników, muszą oni być świadomi, jak dużo miejsca zajmuje Twoja paczka, aby móc zdecydować, czy mogą to zabrać. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są ważne w przypadku niedużych przesyłek, jednakże nawet jeśli przesyłka jest malutka, warto dokładnie ją przedstawić. Firmy transportowe często przewożą niemało paczek jednocześnie, więc powinny wiedzieć, jak duża jest każda z nich. Podaj adres załadunku oraz dostarczenia przesyłki, najlepiej ustaw również terminy. Szczegóły można uzgodnić z przewoźnikiem później, ale gdy znasz je już podczas publikowania ogłoszenia, warto je zawrzeć na stronie oraz określić nawet godzinę, kiedy realny jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w paczkach znajdują się przedmioty delikatne lub potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie transportu, poinformuj o szczegółach zleceniobiorcę. Tyczy się to m.in. ładunków zawierających szkło, ceramikę, sprzęty muzyczne, sprzęt elektroniczny, żywność czy inne przedmioty, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Spakowanie oraz ochrona paczek

Ładunki muszą być odpowiednio chronione. Firmy przewozowe i kurierskie zwykle oczekują zabezpieczenia paczki przez zleceniodawcę. Poprawne przygotowanie ładunku jest więc istotne z niemałej liczby powodów. Jeśli paczka zostanie zniszczona w trasie, a była właściwie ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność jest po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o opakowanie przesyłki ochroni przed uniknięciem nieporozumień w przypadku zniszczenia. Ponadto, oczywiście, każdy chce takich zniszczeń uniknąć i to jest najważniejszym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar oraz ciężar rzeczy przeznaczonych do transportu. Pakunki zwykle łączy się z kartonami i pudłami. Sporo osób znajdzie w mieszkaniu jakieś kartony – pozostałości z dawnych zakupów schowane gdzieś w kącie. Takie kartony zazwyczaj można wykorzystać, jednak trzeba mieć pewność, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie masz w mieszkaniu dobrych kartonów, możesz znaleźć je w sklepie z artykułami budowlanymi albo sklepach internetowych. Kolejnym sposobem jest pójście do okolicznego sklepu spożywczego bądź supermarketu i spytanie obsługi, czy posiada jakieś zbędne kartony. Sklepy zazwyczaj pozbywają się opakowań zaraz po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i pójść tam zaraz po tym. Takie kartony i tak zostają wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne i szczególnie praktyczne. Jednak, używając kartonów znalezionych na strychu bądź w piwnicy, musisz także mieć pewność, że są mocne oraz nie mają żadnych wad. Kurier będzie wymagać od Ciebie, abyś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, ważne jest również usunięcie wszelkich zbędnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na powierzchni używanych już kartonów często znajdują się różnego rodzaju naklejki, zapisane pisakiem teksty i tak dalej. Każde oznaczenia musisz usunąć i zamieścić tylko adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest wypisanie adresu na niekolorowej kopercie i przyklejenie jej na ścianie opakowania. Miejsce doręczenia możesz wypisać również czarnym, grubym markerem. Byle,by był jasny a także czytelny.

Szukasz transportu?

Transport paczek Czechy już od 80 zł!

Zleć transport paczek