Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka x 6
Paczka x 6

Skąd:

Rumunia, București

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
730,00 zł

Oszczędność:

360 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Temmels
Cena:
340,00 zł

Oszczędność:

399 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

340 zł
Przesyłki Paczka x 10, Worek x 1
Paczka x 10, Worek x 1

Skąd:

Francja, Saint-Denis

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
726,00 zł

Oszczędność:

756 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Niedermurach
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

197 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Lipno

Dokąd:

Holandia, Meierijstad
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

43 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko ok pełen profesjonalizm, delikatny towar bardzo dobrze zabezpieczony, szybko sprawnie i bez problemów . Polecam

Paczka x 3

Klient: Piotr G.
,
Trasa: Pomorsko - Regenstauf

100 % satysfakcji - polecam!

Paczka

,
Trasa: Fryburg Bryzgowijski - Lyon

Wszystko porządku. Polecam !

Część samochodowa

,
Trasa: Jeziory - Stolberg

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zamówić przewóz przesyłki, wystaw ogłoszenie w naszym serwisie. Wystarczy, że wejdziesz w podstronę „Zleć transport” a potem uzupełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o wybraniu odpowiedniej kategorii. Opisz szczegółowe wymiary pakunku lub paczek, jeśli jest ich kilka. Ustal wagę. Informacje te są szczególnie istotne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, jak dużo miejsca zajmie Twoja paczka, aby móc stwierdzić, czy są w stanie ją załadować. Tylko z pozoru wymiary nie są istotne w przypadku niedużych przesyłek, jednakże nawet gdy paczka jest mała, trzeba dokładnie ją przedstawić. Firmy przewozowe często przewożą sporo paczek równocześnie, dlatego powinny wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Podaj adres załadunku i dostawy przesyłki, najlepiej ustaw również daty. Detale można ustalić z przewoźnikiem w przyszłości, ale jeśli wiesz wszystko już podczas wystawiania ogłoszenia, możesz je dodać na stronie oraz podać nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w paczkach znajdują się przedmioty delikatne bądź potrzebujące zapewnienia szczególnych warunków podczas transportu, powiadom o szczegółach przewoźnika. Tyczy się to m.in. przesyłek zawierających szkło, naczynia ceramiczne, sprzęty muzyczne, urządzenia elektroniczne, żywność bądź inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Spakowanie oraz ochrona pakunków

Paczki muszą być właściwie chronione. Firmy przewozowe oraz kurierzy zwykle oczekują zabezpieczenia paki przez zleceniodawcę. Odpowiednie zapakowanie przesyłki jest przez to ważne z kilku powodów. Gdy przesyłka zostanie zniszczona po drodze, a została odpowiednio zabezpieczona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność jest po stronie firmy przewożącej. Tak więc dbałość o opakowanie ładunku pozwoli Ci uniknąć sporów w przypadku zniszczenia. Ponadto, naturalnie, każdy pragnie takich uszkodzeń uniknąć i to jest głównym powodem, dla którego każda paczka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar oraz ciężar rzeczy wybranych do przewozu. Paczki zwykle łączy się z opakowaniami kartonowymi i pudełkami. Sporo osób trzyma w mieszkaniu jakieś kartony – pozostałości z dawnych zakupów pochowane gdzieś w kącie. Takie kartony z reguły warto wykorzystać, jednak trzeba upewnić się, że są dobrej jakości. Jeśli nie masz w domu dobrych opakowań z kartonu, możesz znaleźć je w markecie budowlanym lub sklepach internetowych. Innym sposobem jest pójście do okolicznego sklepu spożywczego czy supermarketu i spytanie obsługi, czy ma jakieś niepotrzebne tektury. Sklepy zazwyczaj pozbywają się opakowań zaraz po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i wybrać się do niego zaraz po tym. Wszelkie opakowania i tak zostają utylizowane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne i szczególnie praktyczne. Jednak, korzystając z kartonów znalezionych na strychu bądź w piwnicy, musisz także upewnić się, że są mocne i nie mają żadnych uszkodzeń. Firma kurierska będzie wymagać od Ciebie, abyś na opakowaniu umieścił/a dane odbiorcy, ważne jest też usunięcie wszelkich niepotrzebnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz używanych już kartonów często znajdują się różne naklejki, napisane długopisem teksty i tak dalej. Wszystkie te oznaczenia trzeba usunąć i umieścić tylko adres miejsca docelowego. Skutecznym sposobem jest napisanie adresu na niekolorowej kopercie i przyklejenie jej na powierzchni kartonu. Adres możesz wypisać również ciemnym, niecienkim mazakiem. Najważniejsze,by był jasny a także

Szukasz transportu?

Transport paczek Rumunia już od 80 zł!

Zleć transport paczek