Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Słowacja, Valaská

Dokąd:

Polska, Piła
Cena:
633,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Temmels
Cena:
340,00 zł

Oszczędność:

399 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

340 zł
Przesyłki Paczka x 10, Worek x 1
Paczka x 10, Worek x 1

Skąd:

Francja, Saint-Denis

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
726,00 zł

Oszczędność:

756 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Niedermurach
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

197 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Lipno

Dokąd:

Holandia, Meierijstad
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

43 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam przewoźnika, miły i wyrozumiały Pan, sprawne doręczenie paczki

Paczka

,
Trasa: Myślenice - Walencja

Szybko i fachowo. Polecam.

Paczka x 2

Klient: Klaudia M.
,
Trasa: Kraków - Warszawa

Załadunek sprawny. Wszystko Ok. Polecam przewoźnika.

Paczka

Klient: Marek I.
,
Trasa: Skawina - Lublin

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić przewóz przesyłki, opublikuj ogłoszenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Zleć transport” a potem uzupełnisz formularz. Nie zapomnij o wybraniu właściwej kategorii. Podaj dokładne wymiary paczki albo pakunków, jeśli jest ich więcej. Ustal wagę. Dane te są szczególnie ważne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, ile przestrzeni zajmie Twoja paczka, aby móc zdecydować, czy mogą to zabrać. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są ważne w przypadku niedużych paczek, jednakże nawet gdy paczka jest mała, trzeba dokładnie ją przedstawić. Firmy przewozowe z reguły transportują sporo przesyłek w tym samym czasie, dlatego muszą wiedzieć, jak duża jest każda z nich. Podaj adres załadunku oraz dostarczenia paczki, najlepiej wyznacz także daty. Detale możesz dogadać z przewoźnikiem później, ale jeśli znasz je już podczas publikowania zlecenia, możesz je umieścić na stronie i podać nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór paczki. 

W przypadku gdy w paczkach znajdują się rzeczy delikatne bądź potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie przewozu, poinformuj o szczegółach zleceniobiorcę. Dotyczy to na przykład przesyłek zawierających szkło, naczynia ceramiczne, sprzęty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze bądź inne rzeczy, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Przygotowanie oraz ochrona paczek

Paczki powinny być właściwie zabezpieczone. Firmy transportowe i kurierzy zwykle oczekują zabezpieczenia paczki przez zleceniodawcę. Odpowiednie przygotowanie ładunku jest więc istotne z kilku powodów. Jeśli paczka zostanie uszkodzona po drodze, a została poprawnie zabezpieczona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność leży po stronie firmy przewożącej. Podsumowując dbałość o zapakowanie przesyłki pozwoli Ci uniknąć nieporozumień w razie zniszczenia. Ponadto, naturalnie, każdy pragnie takich zniszczeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego każda paczka powinna być właściwie ochroniona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar oraz waga przedmiotów wybranych do transportu. Pakunki zwykle łączy się z kartonami i pudełkami. Sporo osób znajdzie pod dachem jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z poprzednich zakupów pochowane gdzieś w kącie. Takie opakowania zwykle można wykorzystać, lecz należy mieć pewność, że są dobrej jakości. Jeżeli nie posiadasz w mieszkaniu dobrych opakowań z kartonu, możesz znaleźć je w markecie z artykułami budowlanymi lub sklepach internetowych. Kolejnym sposobem jest pójście do okolicznego sklepu spożywczego czy hipermarketu i spytanie obsługi, czy ma jakieś niepotrzebne kartony. Dyskonty zazwyczaj pozbywają się opakowań chwilę po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i wybrać się do niego zaraz po tym. Takie kartony i tak są wyrzucane, więc użycie ich jest eko i szczególnie praktyczne. Wciąż, używając kartonów wyszukanych na strychu czy w piwnicy, musisz także upewnić się, że są wytrzymałe oraz nie posiadają żadnych wad. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, byś na paczce umieścił/a dane odbiorcy, istotne jest również usunięcie wszystkich zbędnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na powierzchni wykorzystywanych już opakowań nierzadko są różne naklejki, napisane markerem notatki itp. Wszystkie te pozostałości trzeba usunąć i umieścić jedynie adres odbiorcy. Skutecznym sposobem jest wypisanie adresu na białej kopercie a następnie przyklejenie jej na powierzchni kartonu. Adres możesz napisać również ciemnym, grubym markerem.

Szukasz transportu?

Transport paczek Słowacja już od 80 zł!

Zleć transport paczek