Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Szwecja, Svenljunga

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
880,00 zł

Oszczędność:

916 zł
Przesyłki Paczka x 3
Paczka x 3

Skąd:

Szwecja, Lund

Dokąd:

Polska, Szczecin
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

573 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Szwecja, Göteborg

Dokąd:

Polska, Mogilno
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

646 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Szwecja, Svalöv

Dokąd:

Polska, Porosły
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

150 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Szwecja, Hovmantorp

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

450 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Szwecja, Vara

Dokąd:

Szwecja, Sztokholm
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

245 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam paczka dotarła expresowo kontakt wzorowy.

Paczka

,
Trasa: Bytom - Czosnów

Usługa wykonana szybko, sprawnie i w przystępnej cenie. Kontakt z przewoźnikiem bardzo dobry.

Opona Ciężarowa

,
Trasa: Kraków - Łańcut

Szybko i na czas ,gorąco polecam.....

Paczka

Klient: Dariusz J.
,
Trasa: Grzybiany - Bielsko-Biała

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zamówić przewóz paczki, opublikuj zlecenie na naszej stronie. Wystarczy, że klikniesz w podstronę „Zleć transport” a potem wypełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o wybraniu odpowiedniej kategorii. Opisz dokładne wymiary pakunku albo paczek, w sytuacji gdy jest ich większa liczba. Ustal wagę. Dane te są szczególnie ważne dla przewoźników, muszą oni być świadomi, ile przestrzeni zajmuje Twoja paczka, aby móc zdecydować, czy są w stanie to przewieźć. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są istotne w przypadku niedużych paczek, jednakże nawet gdy przesyłka jest niewielka, należy dokładnie ją opisać. Firmy transportowe najczęściej transportują wiele paczek jednocześnie, dlatego powinny wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Wpisz adres załadunku oraz dostawy przesyłki, najlepiej ustaw także daty. Szczegóły możesz ustalić z przewoźnikiem w przyszłości, jednak gdy wiesz wszystko już podczas publikowania zlecenia, warto je dodać na stronie i podać nawet godzinę, w której realny jest odbiór paczki. 

Jeżeli w opakowaniu są rzeczy delikatne bądź potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie transportu, poinformuj o tym przewoźnika. Dotyczy to na przykład przesyłek zawierających szklane elementy, ceramikę, sprzęty muzyczne, urządzenia elektroniczne, żywność czy inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Przygotowanie oraz zabezpieczenie paczek

Paczki muszą być odpowiednio chronione. Firmy transportowe i kurierzy zazwyczaj wymagają zabezpieczenia paki przez klienta. Właściwe zapakowanie pakunku jest więc istotne z kilku powodów. Jeśli paczka zostanie zniszczona po drodze, a była odpowiednio zabezpieczona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o opakowanie ładunku pozwoli Ci uniknąć nieporozumień w razie uszkodzenia. Ponadto, naturalnie, każdy pragnie takich zniszczeń uniknąć i to jest najważniejszym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być właściwie ochroniona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają rozmiar i ciężar przedmiotów przeznaczonych do przewozu. Pakunki zazwyczaj kojarzy się z opakowaniami kartonowymi a także pudłami. Wiele osób ma w domu jakieś kartony – pozostałości z dawnych zakupów schowane gdzieś w kącie. Takie opakowania zazwyczaj warto wykorzystać, lecz trzeba upewnić się, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie masz w domu dobrych kartonów, możesz kupić je w markecie budowlanym albo sklepach internetowych. Kolejnym sposobem jest pójście do okolicznego sklepu spożywczego czy hipermarketu i zapytanie pracownika, czy ma jakieś niepotrzebne kartony. Sklepy zazwyczaj pozbywają się kartonów od razu po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep odbiera dostawy i pójść tam zaraz po tym. Takie kartony i tak są wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne i bardzo praktyczne. Jednak, korzystając z kartonów znalezionych na strychu czy w piwnicy, musisz także upewnić się, że są wytrzymałe oraz nie mają żadnych uszkodzeń. Firma kurierska będzie wymagać od Ciebie, abyś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, istotne jest też usunięcie wszelkich zbędnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników zleceniobiorcy. Na powierzchni wykorzystywanych już kartonów często są różnego rodzaju naklejki, zapisane długopisem teksty itp. Wszystkie te oznaczenia musisz usunąć i umieścić jedynie adres odbiorcy. Skutecznym sposobem jest napisanie adresu na niekolorowej kopercie i przyklejenie jej na ścianie opakowania. Miejsce doręczenia możesz wypisać także ciemnym, niecienkim mazakiem. Najważniejsze,aby b

Szukasz transportu?

Transport paczek Szwecja już od 80 zł!

Zleć transport paczek