Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Przewoznik bardzo dobry.Wszystko poszło pozytywnie.Polecam.

Przepraszam, że komentarz tak późno ale nie miałem dostępu do internetu. Transport na naprawdę wysokim poziomie, wszystko zabezpieczone pasami, folią, pianką itp. Pełen profesjonalizm, stały kontakt i terminowa dostawa. Pozdrawiam
super kontakt,szybka dostawa,bardzo mili ludzie ,polecam
Wszytko w jak najlepszym porządku, dobry kontakt, szybko dostarczona przesyłka bez żadnych problemów. Polecam.
! ! ! POLECAM ! ! ! Przewoźnik kupił nawet za mnie towar i go przetransportował w umówione miejsce, chociaż się nie znaliśmy ! ! ! Super kontakt telefoniczny ! ! ! Polecam jako dobrego partnera biznesowego ! ! ! SUPER DUŻY POZYTYW ! ! !
Profesjonalna i miła obsługa, transport dotarł do PL szybko i bez problemów. Na pewno skorzystamy ponownie. Dziękujemy
bardzo duzyyyyyyyy pozytyw.punktualny,dobry kontakt,przesylka co najwazniejsze dojechala bez zadnych uszkodzen,mila obsluga.dla niezdecydowanych polecam tego przewoznika a napewno sie nie zawioda.jedyny maly minusik za to ze jest kibicem realu :)))
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.