Tylko zweryfikowane firmy transportowe
WSZYSTKO OK, RZETELNY I TERMINOWY PRZEWOŻNIK.... ;)

Przesylka dostarczona zgodnie z ustaleniami, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam przewoznika.
Gorąco polecam tego przewoźnika - usługa wykonana nawet ponad moje oczekiwania.Takich ludzi potrzeba więcej. Można mu zlecić i bez obaw powierzyć każde zadanie. Przesyłka dobrze zabezpieczona ,za i wyładowana. Super!!!!!!
Bylem zadowolony, bardzo szybka realizacja zlecenia, gorco polecam.
Pelen profesjonalizm bardzo dobry kontakt,wszystko przebieglo wedlug wczesniej ustalonego planu.Pomoc przy zaladunku, rozladunku towaru Nie moglabym sobie zyczyc lepszego transportu,a do tego wszystkiego tak serdecznego podejscia ze strony pana Marka
Firma bardzo sprawnie wywiązała się ze zlecenia. Wszystko na czas i bezproblemowo. Polecam
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.