Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Miszewko

Dokąd:

Polska, Bóbrka
Cena:
155,00 zł

Oszczędność:

76 zł
Przesyłki Paleta x 1, Paczka x 6
Paleta x 1, Paczka x 6

Skąd:

Polska, Leszno

Dokąd:

Polska, Garwolin
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

433 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zielona Góra

Dokąd:

Polska, Janopole
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

491 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zgierz

Dokąd:

Francja, Saint-Genis-Pou (...)
Cena:
2 460,00 zł

Oszczędność:

1 384 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Włochy, Chieti

Dokąd:

Polska, Iłowa
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

256 zł
Przesyłki Paczka x 7
Paczka x 7

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Hiszpania, Barcelona
Cena:
1 255,00 zł

Oszczędność:

909 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Serdecznie polecam tego przewoźnika. Terminowa realizacja zlecenia, bardzo dobry kontakt oraz doskonała cena. Z przyjemnością skorzystam ponownie z usług tej firmy transportowej.

Część samochodowa

Klient: Mariusz B.
,
Trasa: Rehlingen-Siersburg - Września

Wszystko git. Polecam

Paczka x 2

,
Trasa: Libidza - Béthune

Rewelacja, Pan Krystian przewiózł przez całą Polskę wielkie drzwi, wszystko bardzo sprawnie, szybko, towar nienaruszony. Super przewoźnik!

Paczka

,
Trasa: Rybnik - Gdańsk

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zlecić transport pakunku, opublikuj zlecenie w naszym serwisie. Wystarczy, że klikniesz w podstronę „Zleć transport” i wypełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o wybraniu odpowiedniej kategorii. Podaj dokładne wymiary pakunku albo pakunków, jeśli jest ich większa liczba. Określ wagę. Informacje te są niezwykle ważne dla oferentów, muszą oni być świadomi, jak dużo przestrzeni zajmie Twoja paczka, aby móc zdecydować, czy są w stanie to przewieźć. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są istotne w przypadku niedużych paczek, jednakże nawet jeśli przesyłka jest mała, trzeba z detalami ją opisać. Firmy przewozowe najczęściej transportują wiele przesyłek w tym samym czasie, dlatego powinny mieć informację o tym, jak duża jest każda z nich. Wpisz adres załadunku oraz dostawy paczki, najlepiej wyznacz również terminy. Konkrety można ustalić z oferentem w przyszłości, ale gdy wiesz wszystko już podczas publikowania zlecenia, możesz je zawrzeć na stronie oraz podać nawet godzinę, w której realny jest odbiór paczki. 

W przypadku gdy w opakowaniu są rzeczy delikatne bądź wymagające zapewnienia szczególnych warunków w trakcie transportu, powiadom o szczegółach przewoźnika. Dotyczy to na przykład ładunków zawierających szklane elementy, naczynia ceramiczne, sprzęty muzyczne, sprzęt elektroniczny, żywność czy inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Przygotowanie oraz zabezpieczenie pakunków

Paczki powinny być właściwie zabezpieczone. Firmy przewozowe i kurierzy zwykle oczekują zabezpieczenia paczki przez zleceniodawcę. Właściwe przygotowanie ładunku jest przez to ważne z niemałej liczby powodów. Gdy przesyłka zostanie zniszczona w trasie, a została poprawnie ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Podsumowując dbałość o zapakowanie ładunku ochroni przed uniknięciem sporów w razie zniszczenia. Poza tym, naturalnie, każdy chce tego typu uszkodzeń uniknąć i to jest najważniejszym powodem, dla którego każda paczka powinna być dobrze ochroniona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają rozmiar oraz ciężar rzeczy wybranych do przewozu. Paczki zazwyczaj kojarzy się z kartonami a także pudłami. Wiele osób ma w mieszkaniu jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z poprzednich zakupów pochowane gdzieś w kącie. Takie opakowania zazwyczaj można wykorzystać, lecz należy mieć pewność, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie posiadasz w mieszkaniu żadnych kartonów, możesz kupić je w sklepie budowlanym albo sklepach internetowych. Innym sposobem jest udanie się do okolicznego spożywczaka bądź supermarketu i spytanie pracownika, czy ma jakieś niepotrzebne kartony. Dyskonty zwykle pozbywają się opakowań zaraz po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i pójść do niego od razu po tym. Wszelkie opakowania i tak są utylizowane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne oraz bardzo praktyczne. Wciąż, korzystając z opakowań wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo mieć pewność, że są mocne i nie posiadają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie wymagać od Ciebie, byś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, istotne jest również usunięcie wszystkich zbędnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników firmy. Na powierzchni wykorzystywanych już kartonów nierzadko znajdują się różne naklejki, zapisane markerem notatki i tak dalej. Wszystkie te pozostałości trzeba usunąć i zamieścić jedynie adres miejsca docelowego. Dobrym sposobem jest napisanie adresu na białej kopercie i przyklejenie jej na powierzchni opakowania. Adres możesz napisać także cza

Szukasz transportu?

Transport paczek Łotwa już od 80 zł!

Zleć transport paczek