Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Rower 20" x 3
Rower 20" x 3

Skąd:

Polska, Żywiec

Dokąd:

Belgia, Bruksela
Cena:
139,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki rower tandem 255 cm
rower tandem 255 cm

Skąd:

Niemcy, Friesoythe

Dokąd:

Polska, Laryszów
Cena:
554,00 zł

Oszczędność:

650 zł
Przesyłki Rower MTB zpod Londynu do Warszawy
Rower MTB zpod Londynu do Warszawy

Skąd:

Wielka Brytania, Tonbridge

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

277 zł
Przesyłki Rower
Rower

Skąd:

Belgia, Zutendaal

Dokąd:

Polska, Oleśnica
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

185 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Gorzów Wielkopo (...)

Dokąd:

Polska, Krempachy
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

192 zł
Przesyłki Rower dziecięcy trójkołowiec
Rower dziecięcy trójkołowiec

Skąd:

Polska, Nowy Targ

Dokąd:

Polska, Gliwice
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Kontakt był bez problemowy i wszystko odbyło się w czasie. Odbiór paczek był od moich znajomych, więc zmienił się adres i ilość paczek. Te zmiany nie stanowiły problemu dla przewoźnika i za dodatkowa opłata odebrał również dodatkowe paczki.

Rower x 1, Mata do yogi x 1, Plecak turystyczny x 1, Odkurzacz z ładowarka w pudle x 1

Klient: Marcin K.
,
Trasa: Oksford - Wrocław

Musze wystawić opinię bdb, Zlecenie wystawione w niedzielę, paczka w Szczecinie odebrana w poniedziłałek dzis wtorek o 11:00 dostarczona pod dom w Bielsko-Białej, Rower ma180 cm długości był kłopot to nadac,szybko i tanio. Polecam !

Rower elektryk MTB chłopięcy

,
Trasa: Szczecin - Bielsko-Biała

Rewelacja bardzo bardzo polecam ,swietny kontakt wszystko sprawnie i dobra cena!

Rowerek dzieciecy

,
Trasa: Katowice - Kraków

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Przewożąc jednoślad z Clicktrans, z reguły nie musisz go pakować. Wystarczy, że przekażesz go przedstawicielowi firmy transportowej. Jednak jeśli przewoźnik oczekuje zapakowania roweru, wykonaj to w sposób przemyślany. Jeżeli rower nie jest oryginalnie zapakowany, należy przystosować go do przewozu. Jeśli wolisz, by zapakowaniem i ochroną roweru zajęła się firma transportowa, uwzględnij to w zleceniu. Tę informację warto zamieścić w części „Informacje dodatkowe”. Część przewoźników oferuje tego rodzaju działania. Alternatywą jest samodzielne ogarnięcie przesyłki. Rower najlepiej przewozić w kartonie rowerowym. Możesz do tego wykorzystać oryginalne pudło, w którym sprzęt był w chwili zakupu. Jeśli pudełko zostało wyrzucone lub zgubione, będziesz potrzebować nowego. Możesz zakupić opakowanie o zbliżonych wymiarach np. w sklepie budowlanym lub pójść do sklepu rowerowego. Przed spakowaniem roweru w pudełku zalecane jest odkręcenie lub zdjęcie wszystkich ruchomych części. Warto odkręcić pedały, zdjąć sztycę wraz z siedzeniem, zdemontować światła, dzwonek, wykręcić kierownicę bądź poluzować ją i ułożyć obok stelaża. Elementy te trzeba schować w różnych, małych opakowaniach a małe pudła spakować do większego kartonu. Alternatywnym sposobem jest ochronienie ich częściami kartonu i przyklejenie do stelaża. Stelaż i kierownicę ochroń folią bąbelkową, warstwa folii musi mieć grubość co najmniej dwóch centymetrów. Kupisz to w większych supermarketach, marketach budowlanych bądź w internecie. Jest bardzo przydatna, przydaje się podczas pakowania różnego rodzaju rzeczy, w tym również jednośladów. Na wystających częściach takich jak nakrętki czy przerzutki umieszcza się kartonowe nakładki. Koniecznie trzeba mieć na uwadze, aby wypełnić wolne miejsca w kartonie. Po zmieszczeniu sprzętu w kartonie, na pewno pozostanie wolne miejsce. Do zapełnienia można wykorzystać wiele różnych tekstyliów. Wspomniana folia pęcherzykowa dobrze sprawdza się w trakcie owijania elementów, ale można też użyć zbite zwoje tej folii jako wypełniacz. To samo tyczy się folii stretch. Oprócz tego dobrymi wypełniaczami są również zgniecione kartki, tektury i innego typu papiery. Takie wkładki zabezpieczają pakunek oraz sprawiają, że jednoślad nie przemieszcza się wewnątrz opakowania. Górną oraz dolną część opakowania można zabezpieczyć za pomocą dodatkowych przekładek. Ładunek powinien być dokładnie obklejony sporą, mocną taśmą. 

Zamawiając przewóz na Clicktrans.pl, opisz w jakiej kondycji jest jednoślad. Jeśli jest już spakowany, napisz o tym na stronie. Podaj szczegółowe rozmiary przesyłki: wysokość, szerokość, długość czy wagę. Jeśli wymagasz transportu więcej niż jednego roweru, wskaż właściwą liczbę jednośladów. Jeśli jednoślady różnią się od siebie rozmiarem, powinieneś opisać je oddzielnie. Należy do tego wykorzystać opcję „Informacje dodatkowe”. Gdy opublikujesz zlecenie, otrzymasz wyceny od przewoźników. Wysyłaj do nich wiadomości, w przypadku gdy masz jakiekolwiek wątpliwości. Najlepiej ustalić jak najwięcej istotnych szczegółów przed zawarciem transakcji. Możesz to uczynić wymieniając wiadomości przez stronę. Po wskazaniu jednej z propozycji otrzymasz informacje kontaktowe przewoźnika, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio oraz uzgodnić wszystkie dodatkowe detale związane z przewozem roweru. Pamiętaj o tym, aby zapytać firmę transportową o posiadane ubezpieczenie. Dzięki czemu w przypadku usterki roweru podczas transportu, ubezpieczyciel powinien pokryć koszta. Rekomendujemy również stworzenie listu przewozowego i umowy transportowej

Szukasz transportu?

Transport rowerów Francja już od 110 zł!

Zleć transport roweru